'Otobüsü yavaşlattın' deyip, tekme ve yumruklarla dövdüler

Ankara'da belediye otobüsünün yavaş gitmesine neden olduğu iddia edilen kişi, diğer yolcular tarafından tekme ve yumruklarla dövüldü. Otobüs şoförü, kavga eden 4 yolcuyu kaldırım kenarında indirdikten sonra seferine devam etti.

Olay, pazartesi akşam saatlerinde Sıhhiye-Eryaman seferini yapan 542 hat numaralı EGO otobüsünde meydana geldi. Yolculardan biri iddiaya göre; otobüsü hızlı kullandığı için şoföre tepki gösterdi. Otobüsü normal hızda kullandığını belirten sürücü ile itiraz eden yolcu arasında bir süre tartışma yaşandı. Bunun üzerine iddiaya göre sürücü, otobüsü Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde yaklaşık 30 kilometre hızda kullanmaya başladı. Diğer yolcular da otobüsün yavaşlamasına neden olan kişiye tepki gösterdi.

ÖNCE BAĞRIŞMA, ARDINDAN KAVGA!

Yolcular arasındaki bağrışmalar, bir süre sonra kavgaya dönüştü. 4 yolcunun tekme ve yumruklarla birbirine girmesi üzerine sürücü, otobüsü Şaşmaz kavşağı yakınlarında durdurdu. Sürücü, kaldırım üzerinde kavga etmeye devam eden yolcuları bırakarak, seferine devam etti. (DHA)

Ankara'da, 'otobüsü yavaşlattın' tartışması tekme ve yumruklu kavgaya dönüştü

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
akıllı şoför inin aşağıda yiyin birbirinizi ne haliniz varsa görün demiş basıp gitmiş helal olsun..
akp nin ülkeyi getirdiği hale bak heryerde kavga kaos Türk milletinin içine pislik bulaşmış gibi ne merhamet ne saygı ne ahlak ne edep kaldı cahillik aldı başını gidiyor akp ve pis dilli mhp den bu ülke b u hale geldi halen bu 2 partiye oy atanın ne diyim görmeyenlerin kör gözlerine tüküreyim al başka haber eşkiya orfdusu adliyede bir avukata 15 kişi saldırıyor mahvettiniz güzel ülkemi adaletsiz oldu hırsız piskopat katil ülkede kral oldu
partiyle ne alakası var.başka parti gelince kavgalarını duracak sanki
doğru dur.
ulan trol başka partiye geçte onların oyunu düşür birazda
hiç benim bindiğim saatlerde denk gelmiyor şöyle olaylar ya :D :D
Sen de şöföre yavaş sür dersen olır belki :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler