Palalı saldırgan yine gelmiyor

Gezi Parkı olaylarında kalabalığa pala ile saldırdıktan sonra Fas'a kaçan Sabri Çelebi, 13 Ağustos'ta Türkiye’ye gelmek için aldığı bileti iptal etti.

Palalı saldırgan yine gelmiyor

İSTANBUL (İHA) - Gezi Parkı olaylarında kalabalığa pala ile saldırması sonrası büyük tepki çeken ve hakkında tutuklama kararı çıkmadan bir gün önce eşi Daoui Hanae ve çocuğu Havin Nilda’yı da yanına alarak Fas’a kaçan Sabri Çelebi, THY ile ortak uçuş düzenleyen Royal Air Maroc'un uçağı ile Türkiye’ye gelmek için aldığı bileti son dakikada iptal etti.

GELSEYDİ HAVALİMANINDA GÖZALTINA ALINACAKTI

Hakkında 27 yıla kadar hapis cezası istenen Sabri Çelebi'nin İstanbul’a ayak basar basmaz hakkında yakalama kararı bulunması nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alınacağı öğrenilirken, zanlı daha önce de Türkiye’ye gelişini son dakikada iptal ederek uçağa binmemişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
madem gelmiyor, kendisini serbest bırakan hakimi içeri alsınlar, böylece vijdanlar biraz rahatlar.
erkekse şimdi gelseydiya yemedi tabi bitarafları anca kadına gücü yetio işte
asker olsaydı güneş bile göstermezlerdi
emsal teşkil etmemesi için şart olan vardır.....!!!!! yarın bir gün neme lazım..!!!! değilmi.eline alan ..gider..!!illa yasaklanacak diye bir şey yokk kii... o zaman eline her şeyi alan ne bileyim pala olmaz bijon anahtarı vb.. veya.. satır.. veya nacak..veya testere..hani filmlerd varya.vesaire vesaire.işte yani düzenleme yapalım artık.yani küfür serbest olsun.ama metal yasak olsun.vurdunmu oturturum abi de. demek yasak olsun .ne bileyim işte.yani yaşamakda yasak olsun.konuşmakda vesaire.tek bir şey ysak değil bu hayatta biliyormusunuz.işte bu ÖLMEK.çünki emsal teşkil etmiyor.
Gezinin tüm yükünü yükleyecekler garibana. Kimseyi gözaltına bile almadılar. Adam elinde pala var diye nerdeyse idam edilecek.
Sanırım görüntüleri izlemediniz adam elindeki pala ile yanından geçen kadına vuruyor sonra tekme atıyor sizce bu cezasız mı kalmalı ayrıca gariban olarak nitelemenize de şaşırdım açıkçası
Ya arkadaşlar. Hükümet gelmesini istemiyor. Hükümet olayın içinde zaten... Türkiye gelip 10-15 yıl hapis yatıcak.. Burda olan hükümete olucakç. çünkü bunlara destek verdii. millet Taksimde eylem yapıyor esnafın işi bozuluyor onlarda haklı tepkilerini gösteriyorlar demiştii. istese şu dk da fastan iadesini ister....çok saçma bankaya şu an 20 bin TL borcu olan bir kişi yurt dışına çıkması için mahkeme kararı gerikirken.. 27 yıldan yargılanan birisine yurt dışı yasağı konmamasııı çok ilginçç ama düşündürücü diil.
ah ah trabzonda bır ay degıl bır gun eylem yapacan esnasfın camını cercevesını kıracan bırak palayı adamı mermı manyagı yaparlar.
Oh ne ala memleket, adaletini sevdiğim
Diğer Haberler