Panasonic Lumix GX7 onaylandı

Uzun zamandır dedikoduları dolaşan Lumix serisinin yeni üyesi GX7 nihayet resmiyete kavuştu.

Panasonic Lumix GX7 onaylandı

Panasonic’in Lumix serisi genişlemeye devam ediyor. Bir süredir dedikoduları dolaşan yeni Lumix GX7 fotoğraf makinesi nihayet Panasonic tarafından onaylandı. Böylece ortalıkta dolaşan dedikodulara da son nokta koyulmuş oldu. Yeni Lumix GX 7′nin tüm özellikleri de duyuruyla birlikte resmi olarak açıklandı.

Açıklanan bilgilere göre magnezyum alaşımlı sağlam bir yapıya sahip olacak olan cihaz, 16 MP çözünürlüğünde bir kamerayla birlikte geliyor. Makinenin pozlama hızı ise 1/8000 olarak açıklanmış durumda. Bunun yanında 25.600′e kadar ISO desteği sunacak olan cihazla birlikte 60 FPS’de Full HD 1080P video çekimi de mümkün olacak. Dokunmatik LCD ekranı sayesinde kolay kullanım vadeden yeni Lumix, NFC ve Wi-Fi sayesinde de fotoğraf ve videolarınızı kolayca paylaşma imkanı sunuyor.
Kasım ayında Amerika’da satışa sunulacak olan Yeni Lumix GX7′nin 14-42 mm lens kitiyle birlikte gelen modeli 1.100 dolara alıcı bulacak. Lensi değil, yalnızca makineyi satın almak isterseniz ise 1.000 dolara satın alabileceksiniz. Diğer ülkelerde ne zaman piyasaya çıkacağı ile ilgili henüz kesin bilgiler yayınlanmış değil.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler