KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Paraya para demeyecekler! 2024'te zengin olacak burçlar belli oldu

  Astrologlara göre bazı burçlar; 2024'te çalışkanlıkları ve başarıları sayesinde kendileri için yeni kazanç kapılarını aralayacaklar. İşte fırsatları değerlendirdikleri takdirde önümüzdeki yıl zengin olacak burçlar...

  Yükselen enflasyon ve gelen zamlar maddi durumu elvermeyen kişilerin yaşam kalitesinin düşmesine neden oluyor. Ay sonunu getiremeyen kişiler çareyi ek iş ya da şans oyunlarında arıyor. Astrologlar dikkat çeken bir açıklamada bulundu. İşte, azim ve başarıları sayesinde 2024'te zengin olabilecek burçlar...

  OĞLAK

  İŞ HAYATLARINDA ZİRVEDE OLACAKLAR

  Oğlaklar çalışkan ve disiplinli kişilerdir. Astrologlara göre onlar, sistemli çalışmalarını önümüzdeki yıl da sürdürürlerse iş hayatlarında zirveye çıkabilecekler. Oğlaklar terfi almaları ile kazançlarında da artış yaşayacaklar.

  ASLAN

  FİNANSAL AÇIDAN RAHAT EDECEKLERİ BİR DÖNEME GİRECEKLER

  Liderlik özellikleri ile bilinen Aslanlar, sıkı çalışmanın meyvesini 2024 yılında toplayacak. Astrologlara göre onlar önümüzdeki sene finansal açıdan rahat bir döneme girecekler.

  BAŞAK

  KAZANÇLARINDA ARTIŞ OLACAK

  Başaklar azimlidir. 2024 hiç beklemedikleri kadar güzel geçecek. Onlar, önümüzdeki sene akademik çalışmalara yönelebilirler. Başaklar kendilerini geliştirmek istedikleri bir sürece girecekler. Kazançlarında da artış olacak.

  AKREP BURCU

  2024'ÜN İKİNCİ YARISINDA YÜZLERİ GÜLECEK

  Akrepler tutkulu ve hırslıdır. Bu duygularını iş hayatlarına yönlendirdikleri takdirde onlar içn başarı kaçınılmaz olacaktır. Akrepler, çok çalışmalarının artık meyvelerini toplayacaklar. Onlar bilhassa 2024'ün ikinci yarısı itibarıyla çok kazanacaklar.

  KOVA BURCU

  MART AYINA DİKKAT!

  Kovalar maddi açıdan ferahlığa kavuşacaklar. Astrologlar martta Mars, Venüs, Merkür ve Satürn'ün karşılıklı kavuşumu sebebiyle kovaların başarılı olabileceğini söylüyor. Bu da kazançlarının artacağını gösteriyor.

  En Çok Aranan Haberler