HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Popüler oyun World of Warcraft'ın filmi için geri sayım başladı!

İşte o filmin vizyon tarihi!

Popüler oyun World of Warcraft'ın filmi için geri sayım başladı!

Dünyanın en iyi online oyunlarından olan World of Warcraft'ın geçtiğimiz yıl içerisinde beyaz perdeye uyarlanacağı yönündeki dedikoduları sizlere taşımış, projenin kesinleştiğini yine sizlere Teknolojioku üzerinden duyurmuştuk. Geçtiğimiz saatlerde Blizzard cephesinden gelen resmi bir twitle vizyon tarihi kesinleşti.

2000'li yılların vazgeçilmez oyunlarından olan WoW, üzerinden çok geçmeden rekorları alt üst etmiş, genç grup içerisinde fenomen haline gelmişti. Beyaz perde uyarlaması için yapılan çalışmalar hızlanırken, filmin vizyon tarihi atılan resmi twitle netlik kazanmış oldu. World of Warcraft Movie, 18 Aralık 2015 tarihinde beyaz perdede sinema severleri karşılayacak.

Yapımın bu denli uzun bir çalışma gerektirmesinin sebebi ise, en ufak detayların düşünülmesinde yatıyor. Daha çok Source Code (Yaşam Şifresi) adlı filmden tanıdığımız Duncan Jones filmin yönetmen koltuğunda oturan isim olacak. WoW'un yoğun kitlesi düşünüldüğünde, beyaz perdeye uyarlanacak bu filmin rekor üstüne rekor getirmesi son derece mümkün görünüyor. Bakalım önümüzdeki aylarda filme dair ilk görüntüler sızdığında kalite bizi tatmin edecek mi? Teknolojioku'yu takip etmeye devam edin.

KAYNAK: Popüler oyun World of Warcraft'ın filmi için geri sayım başladı!

ChefGPT


En Çok Aranan Haberler