Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim vaatlerine CHP'lilerden tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim vaatlerine CHP'liler sosyal medya üzerinden isyan etti. Yapılan eleştirilerde vaatlerin daha önce CHP tarafından teklif edildiği belirtildi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AKP Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı'ndaki yaptığı konuşmayla projelerini ve vaatlerini sıraladı.

İŞTE ERDOĞAN'IN VAATLERİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emniyet mensupları, öğretmenler ve cemevlerine ilişkin yaptığı açıklamalar ise dikkat çekti. Erdoğan seçim beyannamesi konuşmasında, “Polislerimizin öğretmenlerimizin hemşirelerimizin din görevlilerimizin ve diğer idarecilerimizin emeklilik ek göstergelerini 3600’e çıkaracağız. Buradaki adaletsizliği inşallah gidermiş oluyoruz” dedi. Erdoğan, Cemevlerine ilişkin ise, “Cemevlerine hukuki statü tanıyacağız” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Erdoğan’ın açıkladığı seçim vaatleri sosyal medyada gündem oldu. CHP'liler sosyal medya üzerinden Erdoğan'ın seçim vaatlerine isyan etti. Yapılan eleştirilerde vaatlerin daha önce CHP tarafından teklif edildiği belirtildi.

'HAYIRLI OLSUN'

CHP'li Gürsel Tekin ise sosyal medyada yaptığı açıklamada, 'CHP’nin bir seçim vaadi daha iktidar tarafından benimsenmiş oldu. 3600 ek gösterge Milletimize hayırlı olsun.' ifadelerini kullandı


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
ne yazıkki, Allah kelimesi bile Sayın Cumhurbaşkanının ağzından çıkınca değer kazanıyor. bizim ağzımızdan çıkan Allah kelimesinin bile hükmü geçerliliği önemi yok. gerçekten bu vaadleri CHP verdi. sayın ince verdi. bu bir gerçek. ama, sayın cumhurbaşkanı söyleyince, daha bir değerleniyor. sanki kendisi icat etmiş gibi oluyor. sayın erdoğanı son nefesine kadar hiç kimse iktidardan indiremez. seçim paralarına yazık. artık iş çığırından çıktı.
Benim anlayamadığım; bu vaadleri neden şimdi gerçekleştirmiyorlar? Sonuçta iktidarlar, koalisyon değil tek parti iktidarı, her istediklerini şimdi de yapabilirler. Reisleri tek yerkili, Türkiye’nin tek hakimi, beden şimdi yapmıyorlar? 16 yıldır. eden yapmadılar? Neden? TAMAM
hakktten bunlar iyice kopyacı oldu. chpnin geçen seçimde deiklerini hep vaad ediyorlar. chp söylediği zaman yok olmaz , nerden verecek, ülke batar dediler. şimdi kendileri chpden kopya çektiklerini uygulamaya çalışıyor. ülke zaten batmış, kriz var, devalüasyon var, herşeye yine zam geliyor. size oy felan yok. tamam
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler