Rusya, ABD'nin askeri müdahalesinden endişeli

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un Amerikalı mevkidaşına Suriye konusunda itidal tavsiye ettiği belirtildi.

Rusya Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre Lavrov, Washington'dan son günlerde Suriye krizine askeri yöntemlerle müdahaleye hazır olunduğu açıklamasının Moskova'da derin endişeyle karşılandığını bildirdi.

Sergey Lavrov'la Amerikan Dışişleri Bakanı John Kerry arasındaki telefon görüşmesinin dün gerçekleştiği ifade edildi. (CİHAN)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Amerika ve Rusya ikiniz pasifikte bir savaşsanızda biz seyretsek.Seyrinize doyum olmaz.Dünyayı kan gölüne çevirdiniz.Bakalım sizin kanınızda kırmızı akıyor mu?Merak ettim.Hem bu savaşınız son olsun.Bundan sonra hiç bir ülke askeri anlamda savaşmasın.Savaşların getirisi, savaşta ölen yada şehit olanların hiç birisini geri getirmek için yeterli değil.
bütün dünya ülkeleri bizim bölgemizde var güçleriyle !3.dünya savaşı çıkartmaya uğraşıyor başımızdaki boş beyinli takımıda dünya ülkelerine hizmet ediyor !başımızdaki boşbeyinlilerimizden biri de kendi kendilerine biz ne yapıyoruz,ülkemizin rahatı için neler yapıyoruz,ülkemizin huzuru için neler yapıyoruz diye düşünmüyor?
Diğer Haberler