HABER

Rusya'da hayvanat bahçesinde şok! Boynuna dolanan yılan bir anda saldırıya geçti

Rusya'da bir hayvanat bahçesinde küçük bir kızın yılan tarafından suratından ısırıldığı an saniye saniye görüntülendi. Yetkililer, hayvanat bahçesinde ilk kez böyle bir durumun yaşandığını yılanın zehirli olmadığı belirtirken hastaneye kaldırılan küçük kızın durumunun iyi olduğu belirtildi.

Olay, Rusya'nın Sverdlovsk Oblastı bölgesindeki Yekaterinburg kentindeki Kelebek Parkı hayvanat bahçesinde gerçekleşti.

Görüntüler, Rus sosyal ağı VK'da paylaşıldı ve birkaç saat içinde 45.000'den fazla izlenen anlar şok etkisi yarattı. Her şey personelin küçük kızın boynuna yılan yerleştirmesiyle başlıyor ve yılan bir süre sonra küçük kızı yanağından ısırıyor.

İLK KEZ GERÇEKLEŞTİ

Yerel basın, beş yaşındaki Viktoria'nın yılan ısırması sonrasında hastaneye kaldırıldığını, hayvanat bahçesinde ise böyle bir olayın ilk kez orada gerçekleştiğini söyledi.

Ancak gelecekte benzer bir durumun yaşanmaması için yetkililer, yılanla mücadele faaliyetlerini durduracaklarını da sözlerine eklediler. Kızın yılana dokunmadan önce tavuk yemeği yediği ve hayvanat bahçesinde civcivlerle oynadığı bildirildi.

YILAN AÇ OLABİLİR

Yılanın çocuğu neden ısırmış olabileceğine dair bir teori öne süren uzman Ekaterina Uvarova, "Yılanlar kokuya çok duyarlıdır. Açsa ve kız civciv gibi av kokuyorsa, bu yılan onu ısırmaya yönelmiş olabilir'' dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
NE GEREK VAR BU ŞARLATANLIĞA HAYVANDIR NE YAPACAĞI BELLİ OLMAZ PSİKOLOJİK OLARAK YILAN KORKUSU İÇİNE GİRMİŞTİR ARTIK.
TAM BİR SAÇMALIK, NE GEREK VAR YILANI ÇOCUĞUN BOYNUNA NİYE DOLUYORSUNUZ. AKILSIZ İNSANLAR HER YERDE VARLAR
Çocuk iyi cesur ama.
Geri Dön