KADIN

Saç bakımında bu adımı atlamayın! Şampuanınıza birkaç damla ebegümeci yağı damlattığınızda sonuca inanamayacaksınız

Saçlar, kadınların en güzel aksesuarlarından biridir. Kadınlar ayda en az bir kez kuaföre giderek saatlerce zaman geçirdiği pek çok kişinin malumudur. Saç rengi, kesim tarzı ve şekillenme kadınların kişiliği hakkında birçok detayı gözler önüne serer. Bu nedenle, saçların görünümü ve bakımına büyük titizlik gösterilir. Konu kadın ve güzellik olunca, saç ve yağ ikilisinden bahsetmek istiyoruz.

Saç bakımında bu adımı atlamayın! Şampuanınıza birkaç damla  ebegümeci yağı damlattığınızda sonuca inanamayacaksınız

Şampuan seçimi saç bakım ritüellerinin başında gelir. Özellikle saç tipine uygun bir şampuan seçilmediğinde banyodan sonra daha mat veya dolaşmış bir yumak görüntüsüyle karşılaşabilirsiniz. Şampuanınızı uygun bir şekilde seçtikten sonra aslında en önemli adıma geliyoruz. Saça bakım sağlayacak olan yağlardan faydalanabilirsiniz.

SAÇLARIN DAHA HIZLI UZAMASINI SAĞLAR

Saçlar doğal olarak yağ üretir. Saçların her gün yıkanması ihtiyaç duyduğu bu doğal yağın azalmasına ve saçların zaman içinde güçsüzleşmesine neden olur. Güçsüzleşen saçlar daha çabuk kırılır ve dökülmeye başlar. Saçlarınızın daha çabuk uzaması ve saha sağlıklı görünmesi için şampuanınıza birkaç damla ebegümeci yağı ekleyebilirsiniz. Ebegümeci içinde bulunan aminoasitler sayesinde saçların kolajen ihtiyacını karşılar ve köklerini güçlendirir.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön