KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Saç ekimi süreci görenleri şok etti: 'İğrenç' olduğunu söylediler

  Saç ekimi yaptıran kişilerin sayısı giderek artıyor. Saç ektirmek genellikle erkeklerin yaptığı popüler uygulamalar arasında yer alsa da son zamanlarda saç ektiren kadın sayısında da artış görülüyor. Ancak saç ektirirken çok dikkatli olmak gerekiyor. Yanlış uygulamalar hüsranla sonuçlanabiliyor. Tiegan Handsley isimli genç kadın saç ektirdikten sonra başına gelenleri paylaştı.

  Saç ekimi süreci görenleri şok etti: 'İğrenç' olduğunu söylediler

  İngiltere'de yaşayan 25 yaşındaki Tiegan Handsley, devasa olarak nitelendirdiği alnını çerçevelemek için saç ekim ameliyatı oldu. Ameliyattan sonra kafa derisinde yaşadığı tuhaf durumları fotoğraflayan Tiegan Handsley, yaşadıklarını TikTok hesabından paylaştı. Paylaştığı video saç ektirmek isteyen milyonlarca kişiye ulaştı.

  SONUÇLARDAN MEMNUN

  Ekran görüntüsü 2022-12-08 153621

  Gönderisinin yorumlar bölümünde, "Başlangıçta alın ameliyatına bakıyordum ve birkaç konsültasyona gittim," diye itiraf etti. “Doğal saç çizgim nedeniyle muhtemelen en iyi sonucu veya aradığımı elde edemeyeceğim söylendi. Açıkçası bu daha uzun bir süreç ama ben çok memnunum.” Aylarca süren iyileşme fotoğraflarından oluşan ve toplamda 4,6 milyon kez izlenmeyi korkutan bir video serisinde, Handsley'nin kanlı kırmızı kafa derisi ve foliküllerinden yeni enjekte edilen kısa saçlar çıkıyor.

  OLDUKÇA KABA YORUMLAR YAPILDI

  Ekran görüntüsü 2022-12-08 153629

  Videoya yorum yapan birkaç kişi onun dönüşüm sürecinin görünümünü "iğrenç" bulduklarını ve doktorların kasık bölgesinden yeni takılmış saçları alıp almadığını sordu. Aşağılayıcı yorumlar bir yana, Handsley süreçle ilgili soruları kibarca yanıtladı.

  ÇOK FAZLA AĞRI ÇEKMEDİĞİNİ BELİRTTİ

  Ekran görüntüsü 2022-12-08 153659

  Hem işlem sırasında hem de sonrasında ağrıyı tarif etmesi istendiğinde, “Kelimenin tam anlamıyla 10 üzerinden 2 olarak değerlendiririm, kafam uyuşmuş gibi hissediyodum. Ama herkesin acı eşiği farklıdır” diyerek yorumunu gülen yüz emojisi ile noktaladı.

  İYİLEŞME SÜRECİNİN ÇOĞUNDA EVDE KALDI

  Ekran görüntüsü 2022-12-08 153709

  Ameliyattan hemen sonra çirkin saç nakillerini nasıl sakladığını merak eden bir yorumcuya, "Başlangıçta iyileşmenin çoğu için evde kaldım," dedi . “Yaz mevsimiydi ve bir süre güneşe çıkmak ya da terlemek tavsiye edilmiyor. Ama tekrar uzamaya başlayınca, perçemlerimi kestirdim.”

  "ALNIMI HAYATIM BOYUNCA SAKLADIM"

  Ekran görüntüsü 2022-12-08 153557

  Handsley'nin dönüşümü çevrimiçi izleyicilerden büyük bir övgü ve pozitiflik yağmuru aldı. “Bu harika! Bu tedaviyi diğer kadınlar için normalleştirdiğiniz için teşekkürler” diye alkışladı bir yorumcu. Bir başkası "Çok iyi görünüyorsun," dedi. Başka bir sosyal medya kullanıcısı "Gördüğüm en iyi sonuçlar," yorumunu yaptı. Handsley, " Alnımı hayatım boyunca sakladım. Keşke ben gençken biri bana büyük alınların güzel olduğunu söyleseydi."

  Express

  En Çok Aranan Haberler