KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Saçınızı boyatmadan önce tekrar düşünün! Saç boyasının etkileri dehşete düşürdü

  Kadınlar beyaz saçlarını kapamak ve saç renklerini değiştirmek için saç boyasını sık sık kullanıyorlar. İçerisinde oldukça fazla kimyasal bulunan boyalar alerjik reaksiyonlara neden olabiliyor. Teneal isimli bir kadın saç boyası nedeniyle yaşadığı zorlukları TikTok hesabından paylaşarak görenleri şaşırttı.

  Saçınızı boyatmadan önce tekrar düşünün! Saç boyasının etkileri dehşete düşürdü

  Amerika'da yaşayan üç çocuk annesi Teneal, saçlarını evde boyadıktan sonra ensesinde kırmızılık fark etti. Teneal'ın tüm yüzü şişmeye başladı ve saç boyası onu günlerce tanınamaz hale getirdi. Saç boyasını sürdükten iki gün sonra işlerin çok daha kötüye gittiğini fark edince hastaneye gitti.

  Ekran görüntüsü 2023-02-02 162647

  O haftanın ilerleyen saatlerinde, hastaneye ikinci kez gitmesine ve yapılan müdahalelere, reaksiyon için başka ilaçlar almasına rağmen işler daha da kötüye gitti. Teneal'ın yüzü giderek şişmeye ve gözleri kapanmaya başladı. Bu durumu fotoğraflayan Teneal, yaşadıklarını TikTok hesabından paylaşarak viral oldu.

  YÜZÜ NORMAL HALİNE DÖNMEYE BAŞLADI

  Yapılan tedavilerin ardından gözlerinin altında hala biraz şişkinlik olmasına rağmen, yüzü daha normal görünmeye başladı. Teneal sosyal medya takipçilerini güncelleyerek: "Çok daha iyiyim, hala boynumda bir kızarıklık var! Aradaki farkı görmek harika, sadece paylaşmak istedim." dedi.

  Ekran görüntüsü 2023-02-02 162709

  BOYAMADAN ÖNCE MUTLAKA YAMA TESTİ YAPIN

  Ve işler düzelmeye başladıktan sonra, evde saçlarını boyamak isteyen diğer kişileri her zaman önce bir yama testi yapmaları konusunda uyardı."Saçınızı boyarken muhtemelen meydana gelebilecek bir alerjik reaksiyon hakkında farkındalık yaratmaya çalışıyordum. Bunda biraz mizah bulmaya çalıştım. Tüm iyi dilekleriniz için teşekkürler" dedi.

  Ekran görüntüsü 2023-02-02 162911

  Saçlarında taze, parlak buklelerini sevmesine rağmen Teneal, bir hafta boyunca 'uzaylı' gibi görünmenin değmeyeceğini kabul etti. İzleyiciler, annenin şiddetli tepkisine inanamadı ve bazıları benzer bir şey yaşadıklarını itiraf etti. Bir kuaför, "İşte bu yüzden müşterilerime her zaman bir yama testi yapıyorum" diye yazdı.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler