Sağlık çalışanı otobüste uyuyakaldı! Sosyal medya bunu konuşuyor

Malatya'da yoğun mesai sonrası evine giderken otobüse binen bir sağlık çalışanı, yolcu tarafından cep telefonuyla kayda alındı. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Yeni tip korona virüs (Covid-19) vakalarının son dönemde oldukça arttığı illerden biri olan Malatya’da, çalıştığı hastaneden nöbet sonrası eve giden bir sağlıkçının yoğun mesai sonrası otobüste uyuyakalması başka bir yolcu tarafından cep telefonu ile kaydedildi. Malatya Turgut Özal Tıp Merkezinde hemşire olarak görev yaptığı öğrenilen Ensar Büyükkaya'nın uykuya yenik düştüğü anlar sosyal medyada büyük ilgi gördü.

AW121161_01

Malatya Büyükşehir Belediyesi yolcu otobüsünün Malatya-Konak hattında yaşanan bu anları kayda alan yolcunun videoyu paylaşması ile çok sayıda kişi, koronavirüs ile mücadelede ön safta yer alan sağlıkçılara teşekkür ederek emeklerinin ödenemez olduğunu söyledi.

AW121161_03

(İHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
show, show, show
@gargimel sonuna kadar haklısın show yapıyorlar
Sağlık çalışanlarımıza laf yok pandemi döneminin kahramanları kendileri
@mert1203 Pandemiden önce darb edilen, öldüresiye dövülen sağlık çalışanları bir anda değerli mi oldu?? Hadi ordan!
@mert1203 evet yalaka bak şimdi inşallah dişin mişim çürümez benim bedduam tutuar anladın sen diş ile ilgili gittiğim hasteneden bana tavsiye ettiğini sanıp özel hastaneye gidin dedi yani hiçbir şey yapmadı bildiğin kovdu özel hastanedekiler insan değilmişde kendileri insanmış gibi ben hakkımı helal etmiyorum kusura bakmasınlar öbür tararfta bu insancıklardan hakkımı isteyeceğim ne demek pandemi mandemi
bende okuldan çıktıktan sonra otobüste uyuyorum ama yıllardır eğitim sistemi hala aynı hatta biraz daha yorulalım diye dersleri arttırdılar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler