HABER

Salihli'de, 6 KG'lık bebek 'maşallah' dedirtti

MANİSA (İHA) - Manisa'nın Salihli ilçesinde özel bir hastanede gerçekleştirilen doğumda, 5 kilo 900 gr ağırlığında erkek çocuğu dünyaya geldi.

Özel Salihli Hastanesi'nde Fatma Özbaş (27) isimli bayan, 5 kilo 900 gr. ağırlığında erkek bebek dünyaya getirdi. Özel Salihli Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Feridun Soğancı tarafından gerçekleştirilen doğum sonrası yaklaşık 6 kg ağırlığındaki bebek hastane personelinin ilgi odağı haline geldi.

Dr. Soğancı, normal doğum süresinden 10 gün önce gerçekleşen doğum sonrası 55 cm boyundaki erkek çocuğun son derece sağlıklı olduğunu ve tıp tarihine geçecek büyüklükte bir ağırlığa sahip olduğunu söyledi. Soğancı ayrıca, ilk kez bu kadar kilolu bir bebeğin doğumunda görev aldığını belirtti.

Özel bir dershane de öğretmen olarak görev yapan baba Serdar Özbaş ise, "İlk kez baba olma duygusunu tattığım için çok mutluyum. Bebeğimizin yaklaşık 6 kg ağırlığında olduğunu öğrenen çok sayıda kişi eşimin bulunduğu odaya gelip bebeği sevmiş. "dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön