HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Şans Topu çekilişi ne zaman yapılacak? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? 11 Aralık çekiliş ve bilet sorgulama ekranı

Şans Topu çekilişi kullanıcılar tarafından oldukça merak ediliyor. 11 Aralık Şans Topu çekiliş ekranı akşam saatlerinden itibaren yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Şans Topu çekilişi çarşamba ve pazar günleri yapılmakta. Peki meraklısının oldukça fazla olduğu bu şans oyununun çekilişi ne zaman? Saat kaçta yapılıyor? İşte detaylar...

Şans Topu çekilişi ne zaman yapılacak? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? 11 Aralık çekiliş ve bilet sorgulama ekranı

Şans Topu çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenmekte. Her hafta çarşamba ve pazar günleri olarak haftada iki çekilişin yapıldığı şans oyununda bu akşam haftanın son talihlileri belli olacak.

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Şans Topu 11 Aralık çekilişi bu akşam 20.00'da Milli Piyango İdaresi'nin web sitesinden canlı yayınlanacak. Çekilişi ve sonuçlarını aşağıdaki linkten ve haberimizden takip edebilirsiniz.

https://www.millipiyangoonline.com/cekilis-sonuclari

İşte bu akşamın kazanan numaraları:
19-5-18-33-27+13

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

şans topu

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmakta. Küredeki 34 numaradan 5 tane, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Tek kolon veya daha fazla oynanabilir.Tek kolon ücreti 2 TL’dir. Web sitesinden oynarken kolondaki sayıları isterseniz kendiniz seçebilir isterseniz de sistemin rastgele seçmesine izin verebilirsiniz. Rastgele seçim için kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile Şans Topu kuponu oluşturulur. Oynanan her kolondan çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edebilirseniz ikramiye kazanıyorsunuz. 5+1 bilen ise Şans Topu büyük ikramiyesini kazanıyor! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüştürülüyor.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler