KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sararmış ayakkabılarınızı çöpe atmayın! Beyaz ayakkabıları yeni gibi yapıyor

  Beyaz ayakkabılar yeni alınsa bile çok kısa süre içerisinde sararabiliyor. Sararmış ayakkabılar bakımsız ve eski bir görünüme neden oluyor. Giderek artan ayakkabı fiyatları nedeniyle sararan ayakkabıları tekrardan beyazlatmanın yolları aranıyor. TikTok'ta bir hesap sararan ayakkabıları anında beyazlatmanın en etkili yolunu paylaştı.

  Beyaz ayakkabılar her türlü kombine uyum sağlıyorlar. Bu sebeple spor ayakkabıda en fazla beyaz rengi tercih ediliyor. Ancak beyaz ayakkabının bakımına oldukça özen gösterilse bile zaman içerisinde ayakkabıda sararmalar meydana geliyor. Ayakkabı boyaları bu sorunu çözse de kötü görünümlere sebep olabiliyor.

  TikTok'ta bir hesap sararmış ayakkabılarınızı 10 saniyede beyazlatmanın yolunu paylaştı. Tabanı sararan ayakkabıları beyazlatmak için ihtiyacınız olan temel malzemenin her markette bulabileceğiniz oksidasyon kremi olduğu söyleniyor.

  1

  Ayakkabının sararmış kısmına sürülen oksidasyon kreminin üzerini streçleyerek ayakkabıyı güneşin altına koyuyor.

  2

  3

  Güneşte bekleyen ayakkabı oksidasyon kremiyle birlikte eski beyaz haline dönüyor. Streç film çıkartıldıktan sonra ayakkabıyı temiz bir bezle silmek gerekiyor.

  4

  5


  ChefGPT


  En Çok Aranan Haberler