HABER

Şişli'de ilginç anlar! Otel girişine tırmanıp megafonla vatandaşlara seslendi

İstanbul Şişli'de bir kişi otelin giriş kapısına tırmanarak megafonla vatandaşlara seslendi. Kişi, aşağıya inmeye ikna edilemeyince polisler merdiven yardımıyla yanına çıktı. Yaşananlar anbean kameralara yansıdı.

Olay, saat 12.30 sıralarında Şişli Halaskargazi Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye cadde üzerindeki bir otelde yıllardır temizlik görevlisi olarak çalışan, Rüstem Ö., öğle saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle çalıştığı otelin girişine çıktı. Megafon alan ve elindeki haritayı etrafa gösteren şahıs, vatandaşlara seslenmeye başladı. Şahsın ilginç bir şekilde megafonla bağırdığını gören çevredeki vatandaşlar durumu şaşkınlıkla karşıladı.

AŞAĞIYA İNMEYİNCE POLİS MERDİVENLE YANINA ÇIKTI

AW257795_05

Şahsın aşağıya inmemesi üzerine otel görevlileri polis ekiplerine ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, şahsı aşağıya inmesi için ikna etme çalışmalarına başladı. Şahsın aşağıya inmemesi üzerine polis ekipleri merdiven uzatarak yanına çıktı. Yanına ulaşan polis, Rüstem Ö.’yü aşağıya indirdi. Şahıs ardından polis otosuna konularak ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Yaşanan ilginç olay ise kameralara yansıdı.

AW257795_03

AW257795_01

İHA

Geri Dön