HABER

Şişli skandalında son perde: İşte dayak görüntüleri

Belediye Başkanı Hayri İnönü ile önceki gün istifa eden yardımcısı Emir Sarıgül arasında patlak veren gerilim ile gündeme gelen Şişli Belediyesi’nde yaşanan şiddetin görüntüleri ortaya çıktı.

Uzun bir süredir konuşulan dayak olayının gerçek olduğu, dün ortaya çıkan video görüntüleriyle kesinlik kazandı. Ulusal Kanal’ın görüntülerine göre Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün danışmanı Boysan Yakar, geçen Ekim ayında belediye binasında darp edildi.

Video kaydının ilk dakikalarında İnönü’nün danışmanı Boysan Yakar koridorda bir kişi ile görüşüyor. O sırada arkasından 6-7 kişilik bir grup yaklaşıyor. Durumdan habersiz olan danışman, görüştüğü kişi ile sohbetini bitirip merdivenlere doğru yöneliyor. Bu sırada koyu renk takım elbise giyen bir kişi Boysan Yakar’ın önünü kesiyor ve bir yumruk atıyor. Yere düşen Yakar’a 8-10 kişilik grup tekme ve tokatlarla saldırıyor. Yakar bir süre darp ediliyor. Güvenlik görevlileri ve çevrede bulunanlar araya giriyor ve Hayri İnönü’nün danışmanını saldırganlardan kurtarıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
SIKI İKTİDARA DİŞ GEÇİREMEYİNCE KENDİ İÇİNDE DARBE YAPAN PARTİYE ''CHP'' DENİR..
yine yalova ağaçları gibi KESİK leşdiniz?çakma mason uşakları,işte sizin işbankası-ata sömürgecisi koministlerin hali!Antalya-İzmir belediyeleri ve çankayadakilerle aynı hırsızlıklar;mezarlıkta ıslık çalanlar gibi sağa-sola hırsız diye iftira atacağınıza az bir çevrenize bakın yalamalar!!!
şişli belediyesini sarıgül belediyesi olarak değiştirelim
Geri Dön