HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika| HSK atamaları Resmi Gazete'de! Birçok ismin yeri değişti

Hâkimler ve Savcılar Kurulu'na ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Zafer Koç İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na atandı. 4303 hakim ve savcının yeri değişti.

Son dakika| HSK atamaları Resmi Gazete'de! Birçok ismin yeri değişti

Yargıda yeni atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı. Hakimler ve Savcılar Kuruluna ait atama kararıyla birlikte 4303 hakim ve savcının görev yeri değişti.

Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Zafer Koç İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa Gökçe Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığı'na, Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Karaköse Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na, Antalya Cumhuriyet Başsavcı vekili Yakup Ali Kahveci Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı'na atandı.

İŞTE ATAMA KARARI LİSTESİ

BAKAN TUNÇ'TAN HAYIRLI OLSUN PAYLAŞIMI

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Resmi Gazete'de yayımlanan kararlara ilişkin hayırlı olsun paylaşımı yaptı. Tunç paylaşımında, "Ataması yapılan hâkim ve Cumhuriyet savcılarımıza adaletin tecellisi yolunda üstün muvaffakiyetler diliyorum. Yargı camiamız, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun" dedi.

Express

En Çok Aranan Haberler