HABER

Son dakika! MEB'den 'uzaktan eğitim' açıklaması

Son dakika! MEB'den 'uzaktan eğitim' açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan (MEB) yapılan açıklamada, "Resmi, özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim faaliyetleri, 31 Aralık 2020 tarihine kadar uzaktan eğitim yoluyla devam edecektir" denildi.

Cumhurbaşkan Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından yaptığı açıklamada "Ara tatilde olan okullardaki eğitim öğretim yıl sonuna kadar online olarak sürdürülecek" dedi. Erdoğan'ın açıklamasının ardından Milli Eğitim Bakanlığı'ndan (MEB) konuya ilişkin açıklama yapıldı.

Açıklamada, "Resmi, özel, örgün ve yaygın tüm eğitim öğretim faaliyetleri, 31 Aralık 2020 tarihine kadar uzaktan eğitim yoluyla devam edecektir. Uzaktan eğitim sürecine ilişkin detaylı bilgilendirme ayrıca yapılacaktır." ifadelerine yer verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 67 yorum
bas bas bağırdık açılmasın diye. ne oldu şimdi bir sürü öğretmen, öğrenci ve ailesini bu hastalığa bulaştırdınız. bu ailelerden kimbilir kaç kişi hayatını kaybetti. ben çocuğumu göndermedim, dilekçe verdim herkez yadırgadı. okuldan geri mi kalsınmışmış alın şimdi ne oldu? bütün çocuklar eğitimden geri mi kalmış oldu? önce can sağlığı sayın veliler!!!
sen cok akillisin
@ece563 senden akıllı olduğu kesin
@nizamettin_ates_1986 Şu okul takıntısını bırakın artık. Adam bilmem hangi bölümden mezun oluyor, iki kültürel sohbet etmekten bile kaçınıyor. Sırf iş güç için bu okula böyle müptela olmak gayri-insani bir hale intikal ediyor artık!
İyi her yer açıkken. Okul mu hastalık saçtı. Kafeler. Restoranlar. Toplu taşıma market avm hastalık saçmadı mı lütfen Saçmalamayın
Ne kadar eğitimli bir ülkeyiz ki, bu eğitimden de eğitimciler dışında ilkokulu, ortaokulu, liseyi bitiren herkes anlıyor. Bırakın işi ehline. Sizlerde öğretmenlerin eserisiniz, onlardan aldığınız teorik, milli, manevi ve ahlaki eğitimi hiçe sayarak nankörlük etmeyin.
@ece563 okullarda bulusma oranı cok dusuk esas tatıl dugun alısverıs meraklıları yuzunden oldu okullar cok korunaklıydı hatta okula gıden cocuk ve velısı surtmeye gıdemedıgı ıcın daha bıle ıyıydı ama ınsanlarımız cok bılgısız umursamaz cahıl bılıp bılmeden yorum yapmayın dısarda gezenler yuzunden egıtım ara verıldı
31 Aralık kesin mi peki? Sonrasında açılır inşallah. Millet olarak önlemlerimizi alırsak okullarımız da açılır. Maske, Mesafe, Hijyen.
@isparaalp44 Çok güzel alıyoruz. Aksaray'da İstanbul Üniversitesi'nin yanındaki Ford Otosan Okulu'nun önünden geçiyordum da, dışarıda veli kadınlar bile dip dibe töreni izliyorlardı. Veli bile öyle ise, öğrenci ne olur düşünün!
sınavlar ne olacak
Geri Dön