Son dakika! MHP ittifak komisyonu belli oldu! İşte isimler

MHP'nin belirlediği ittifak komisyonundaki isimler belli oldu: Mehmet Parsak, Mustafa Kalaycı, İ.Faruk Aksu. MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, MHP'nin Anayasa Uzlaşma Komisyonu üyeleri arasında da yer alıyordu.

Son dakika! MHP ittifak komisyonu belli oldu! İşte isimler

Erdoğan-Bahçeli görüşmesi için "Büyük milli mutabakat" ifadesini kullanan AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "İki partiden 3'er kişilik komisyon kurulacak." demişti. İşte Ünal'ın açıklaması:

"Önümüzdeki süreçte oluşturulacak olan komisyonlar aracılığıyla bu mesele teknik olarak çalıştırılacaktır. AK Parti uyum yasaları çerçevesinde ittifak konusunu çalışmaktadır. Başlangıç olarak AK Parti ve MHP'nin bu çalışmayı sürdürmek için 3'er kişiden olulşacak bir komisyon kurulması düşünülmektedir. Her şey milletin gözü önünde cereyan ediyor. Biz milletimiz ne diyor ona bakarak, Türkiye'nin bekasını sağlayacak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Büyük milli mutabakatın içinde olacak bütün milli ve yerli unsurlara kapımız açıktır. Millet de kimin ne yaptığını, ne dediğini açık bir şekilde görmektedir."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
verdiğimiz oylar haram dedik ..
mhp diye bir parti yok artık ülkücülükte rahmetli türkeşle mhpde gelmişti türkeşle birlikte gitti ölümüne milliyetçiyim ama hiçbir zaman ülkücü olmadım artık IYI var milliyetçi IYI ülkücü IYI değil
bir afyonlu olarak mehmet parsak isminin orada görünmesinden dolayı utanıyorum!
Diğer Haberler