HABER

Son dakika: Okulda zehirlenme paniği! Çok sayıda öğrenci hastanelik oldu

Son dakika haberine göre, Malatya’nın Battalgazi ilçesindeki bir okulda, 12 öğrenci rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Öğrencilerin, okulda düzenlenen hayır panayırı sonrası rahatsızlandığı ve zehirlenmeleri ihtimali üzerinde duruluyor.

Son dakika: Okulda zehirlenme paniği! Çok sayıda öğrenci hastanelik oldu

Son dakika haberi... Malatya’da bir okulda düzenlenen hayır panayırı sonrası 12 öğrenci rahatsızlanınca ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Malatya’nın Battalgazi ilçesine bağlı Niyazi Mahallesi Niyazi Mısri Caddesi’nde bulunan 91. Bin Dev Öğrenci Ortaokulu’nda öğrencilerde düzenlenen hayır panayırının ardından rahatsızlıklar baş gösterince durum hemen sağlık ekiplerine bildirildi.

AMBULANSLA HASTANEYE KALDIRILDILAR

Olay yerine gelen 112 ambulansları tarafından 8 öğrenci Malatya Eğitim ve Araştırma Çocuk Hastanesi ile Turgut Özal Tıp Merkezi’ne kaldırıldı. 4 öğrenci de aileleri tarafından hastaneye götürülürken, mide bulantısı ve kusma gibi şikayetleri olan öğrenciler tedavi altına alındı.

Öğrencilerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, bugün öğrencilerin yedikleri bir üründen zehirlenmiş olma ihtimali üzerinde duruluyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler