HABER

Son Yaz dizisinin konusu ne? Son Yaz dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Son Yaz dizisinin konusunda İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara karakterinin hikayesine yer veriliyor. Dizinin yeni bölümü bu akşam Fox ekranlarında olacak. Oyuncu kadrosunda Ali Atay, Arif Pişkin, Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı Son Yaz dizisi beğeniyle takip ediliyor. Peki, Son Yaz dizisinin konusu nedir? Son Yaz dizisinin oyuncuları kimlerdir? İşte, detaylar...

Son Yaz dizisinin konusu ne? Son Yaz dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Fox ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz bu akşam 16. yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Akgün, cezaevine girmiştir. Selim Kara ise Akgün’ün hayatının cezaevinde güvende olmayacağının farkındadır. İşte, Son Yaz dizisi hakkında tüm detaylar...

SON YAZ DİZİSİ GENEL KONUSU

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması. Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.

Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim’i; İzmir’de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir. Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de bulunan Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır. Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

SON YAZ OYUNCULARI KİMLER?

Son Yaz'ın başrollerini paylaşan Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan’a; Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi birbirinden başarılı isimler eşlik ediyor.

SON YAZ DİZİSİ 16. BÖLÜM FRAGMANI


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler