HABER

Su temini ve sulama için kullanabileceğiniz en kaliteli dalgıç pompa çeşitleri

Hem su temin etmek hem sulama yapmak için dalgıç pompalardan yararlanırız. İşimizi oldukça kolaylaştıran dalgıç pompalar piyasada birçok model ve marka altında satışa sunulmuş durumda. Eğer siz de bahçe, ev ya da tarlanız için dalgıç pompa almak istiyor ancak binlerce ürün arasında kayboluyorsanız sizler için araştırdığımız, en iyi ve kaliteli modellerin yer aldığı listemize mutlaka göz atmalısınız.

Su temini ve sulama için kullanabileceğiniz en kaliteli dalgıç pompa çeşitleri

Yaygın kullanım alanı ve fonksiyonel yapılarıyla dalgıç pompalar işimizi oldukça kolaylaştırır. Birbirinden farklı çeşitleriyle her ihtiyaca uygun ürünü bulmak mümkün. Ancak bu çeşitlilik, hangi ürünü alacağınıza bir türlü karar verememenize de neden olabilir. Eğer siz de iyi bir dalgıç pompa almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. En kaliteli modelleri listelediğimiz yazımızı inceleyerek ihtiyacınızı karşılayan ürünü kolayca bulabilir, tek tıkla ve güvenle satın alabilirsiniz.

1. Sağlam yapısıyla Kärcher Dalgıç Pompa


2

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En iyi dalgıç pompa araştırmamızda ilk sırada Kärcher Dalgıç Pompa var. ‎13.5 x 49.5 x 23.8 cm boyutunda ve 11.2 kilogram ağılığındaki ürün, paslanmaz çelik gövdesi sayesinde uzun çalışma ömrü sunar. 800 Watt motor gücüyle saatte 5700 litre akış hızı sunar. İp geçirme yerleri bulunan ürün, daha derin yerden su çekmenize olanak verir. Kolay ve hızlı hortum bağlantısıyla hızlıca boşaltma işlemini yapmanızı sağlar. Dalgıç pompa özellikleri arasında yer alan entegre ön filtre, partiküllerin makinenin içine kaçmasını önler. Ayrıca şamandıralı anahtarı sayesinde kendini korur.

Ürünü İncele

Yarıyıl tatilinde seçili oyuncaklarda %30'a varan indirimi kaçırmayın

unnamed

2. Temiz su ihtiyacınız için Kemos Kızılırmak Dalgıç Pompa


3

En iyi dalgıç pompa markaları arasında gösterilen Kemos Kızılırmak Dalgıç Pompa'yı yüksek yoğunluklu ve yanıcılar dışındaki diğer sıvılar için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alüminyum gövdeden üretilen ürün, dayanıklı yapısıyla uzun süre sorunsuz kullanılır. Filtresi sayesinde sıvı içindeki partikülleri süzerek geçmesini engeller. 12 V aküyle kullanılabilen ürün, araç çakmak girişinden de beslenebilir. Dakikada 18 litre su basabilen dalgıç pompa, 120 dakikaya kadar kesintisiz çalışabilir. Yatay olarak 10, dikey olarak 2.5 metre su basabilen ürün, 3 metre elektrik kablosuna sahip. Her çalıştırma işleminden sonra ürünü 20 dakika dinlendirmeniz tavsiye edilir.

Ürünü İncele

3. Paslanmaz çelik gövdesiyle Einhell Eco Dalgıç Pompa


4

"En iyi dalgıç pompa hangisi?" diye saracak olursanız Einhell Eco Dalgıç Pompa'ya mutlaka göz atmalısınız. Entegre asma gözüyle ürünü kullanmadığınız zamanlarda asarak saklayabilirsiniz. Böylece yer tasarrufu yapabilirsiniz. Paslanmaz çelik gövdesi ve darbelere karşı dayanıklı plastik yapısıyla uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılır. Aqua sensör teknolojisi sayesinde dar kuyularda bile rahatlıkla çalışabilir. 430 Watt gücüyle saatte 9000 litre su aktarımı sağlar. "Dalgıç pompa kaç metreden su çeker?" diye sorarsınız ürün 7 metreye kadar daldırma derinliğine sahip. Ergonomik taşıma koluyla rahatça taşınan dalgıç pompa, 35 derece su sıcaklığına kadar kullanıma uygun.

Ürünü İncele

4. Korozyona karşı direnç gösteren Rodi Dalgıç Pompa


5-1

53 x 12 x 12 cm boyutundaki ‎Rodi Dalgıç Pompa, yüksek verimlilik sağlar. Paslanmaz çelik gövdesiyle korozyona karşı direnç gösterir. Yüksek ve düşük sıcaklıklara karşı dayanıklı yapıya sahip dalgıç pompayı uzun süre kullanabilirsiniz. Entegre MPPT regülatörü sayesinde güneş enerjisiyle birlikte sorunsuz çalışır. Düşük ve aşırı gerilim korumasına sahip dalgıç pompa, otomatik olarak durarak kendini korumaya alır ve cihazın zarar görmesini önler. Ayrıca her 5 dakikada bir gerilim kontrolü yapar. Fırçasız kalıcı mıknatıs DC motoru ise maksimum performans sağlar.

Ürünü İncele

5. Uzun süre kullanabileceğiniz Astyer ZQB-24 Dalgıç Pompa


6

33 x 18 x 16 cm ebadında ve 4.7 kilogram ağırlığındaki Astyer ZQB-24 Dalgıç Pompa, 7 - 11 metre arasında boşaltma yüksekliğine sahip. Güçlü motoruyla yüksek verimlilik sunan ürün, saatte 7 ila 12 metreküp su taşır. Akıllı kontrolör, dalgıç pompanın kademeli başlamasına yardım eder. Bu sayede doğru şekilde başlayarak daha uzun süre kullanılır. Aşırı yük ve yüksek sıcaklık koruması ise makinenin zarar görmesini engeller. Su sıkıntısı koruması, su bittiği zaman makineyi korumaya alarak zarar görmesini önler. Kart ve düşük voltaj koruması ise dalgıç pompanın diğer özellikleri arasında yer alır. DC fırçasız saf bakır motor, ürünün verimliliğini %50 oranında artırır.

Ürünü İncele

6. Yüksek performans gösteren VEVOR Dalgıç Pompa


7-1

Paslanmaz çelikten üretilen VEVOR Dalgıç Pompa, korozyona karşı maksimum seviyede direnç gösterir. Patenli çarkı hem uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılmasına hem daha iyi performans sergilemesine yardım eder. 25.5 GPM su akış gücüyle verimli bir su akışı sağlar. Paslanmaz çelik filtreler, suyun içindeki kirleri ve tortuları filtreleyerek temiz suya ulaşmanıza yardım eder. Aşırı yüklenme gibi beklenmedik işlemler sırasında otomatik olarak durur ve cihazın zarar görmesini önler. 78 x 18.5 x 14.5 cm ebadındaki dalgıç pompa için 100 mm sondaj mesafesi yeterli olur. Ürünü 4 inç ve daha üstü kuyularda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

7. Güneş enerjisine uyumlu Hyuduo Dalgıç Pompa


8

Araştırmamızda bir diğer tavsiye olan Hyuduo Dalgıç Pompa, yüksek akış ve kaldırma gücüne sahip. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde korozyona karşı direnç gösteren ürün, uzun yıllar boyunca size eşlik eder. Güneş enerjisiyle çalışan dalgıç pompa, hiçbir aracı olmadan panele direkt bağlanabilir. Güneş enerjisi sayesinde elektriğin olmadığı yerlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün, şebeke elektriğine ihtiyaç duymadığı için aile ekonomisine de katkıda bulunur. Tarımsal sulamada ve kırsal alanlarda rahatlıkla tercih edilen dalgıç pompa, küçük boyutu sayesinde her yere taşınır. Kontrolöre sahip ürün, kolayca kurulur.

Ürünü İncele

8. Çevre dostu tasarımıyla Sorand Dalgıç Pompa


9

Yüksek sıcaklığa dayanıklı yapısıyla öne çıkan Sorand Dalgıç Pompa'nın paslanmaz çelik ve saf bakır gövdesi, korozyona karşı direnç gösterir. Bu sayede ürünü uzun süre kullanabilirsiniz. Sessiz çalışan dalgıç pompa, gürültü kirliliği yapmaz ve çevreye zarar vermez. Güneş enerjisiyle çalıştığı için şebeke elektriğinin olmadığı yerde kullanılabilir. Güneş paneline uygun girişi sayesinde direkt bağlantı kurabilir. Ayrıca ürünü araç eklektiğiyle de çalıştırabilirsiniz. Dalgıç pompayı; tarımsal sulama, havuz, gemi ve balıkçı teknelerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Küçük tasarımı sayesinde her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Ürünü İncele

9. Tarımsal sulamada kullanabileceğiniz DOMA Dalgıç Pompa


10

Sizin için seçtiğimiz bir diğer önerimiz ise DOMA Dalgıç Pompa. Ürün, paslanmaz çelik gövdeye ve 10 metre kablo uzunluğuna sahip. Su basınç yüksekliği 60 metre olan ürün, korozyona karşı direnç gösterir. 1 HP motor gücünü sayesinde saatte 4 ton su çekebilir. Ürünü, tarımsal sulamalarda ve bağ evlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Derin kuyularda kullanıma uygun olduğu için su ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Filtreleme sistemi sayesinde su içindeki tortuları temizleyerek suyun aktarımını yapar. Dalgıç pompa, 10 cm ve 55 cm boyutu ile rahatlıkla her yere taşınır.

Ürünü İncele

10. Güçlü motoruyla beklentileri karşılayan İmpo Sk Dalgıç Pompa


11

Maksimum su basma yüksekliği 150 metre olan İmpo Sk Dalgıç Pompa'yı tarımsal sulamada, küçük fıskiyelerde ve bağ evlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 7.5 HP motor gücündeki ürün, 100 metreye kadar daldırma derinliğine sahip. Saatte 16.99 ton su basabilen dalgıç pompa, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanılır. Derin kuyularda kullanıma uygun ürün, su şebekesinin olmadığı yerlerde evinize ya da tarlanıza su basmanıza yardımcı olur ve su ihtiyacınızı karşılar. 600 mm minimum emiş seviyesine sahip dalgıç pompanın maksimum dış çapı 92 mm.

Ürünü İncele

11. İhtiyaç duyduğunuz her yerde Einhell GC-DW Dalgıç Pompa


12

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Sizin için seçtiğimiz son tavsiye olan Einhell GC-DW Dalgıç Pompa, paslanmaz çelik gövdesi ve cidarlı sağlam basınç bağlantısı sayesinde uzun süreli kullanım sunar. 73 x 14 x 22 cm ebadında ve 7.7 kg ağırlığındaki ürün, 2 adet askı gözüyle rahatça asılır. 22 metre salma halatıyla kuyunun içine kolayca yerleştirebilirsiniz. Çok kademeli pompa pervaneleri, 19 metre derinlikten temiz su sağlar. Yüksek kaliteli contası sayesinde sürekli bakım yapmanız gerekmez. 100W motor gücüyle saatte 6500 litre su basabilir. Tarımsal sulama ve bağ evlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün, aşırı yük anahtarı sayesinde oluşabilecek beklenmedik durumlarda kendini korumaya alır.

Ürünü İncele


Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler