KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Makyaj malzemelerinizi kolayce organize etmenizi sağlayacak en iyi makyaj organizerleri

  Makyaj malzemeleri hemen hemen her gün kullanıldığından bir süre sonra makyaj masasında büyük bir karmaşa meydana gelebiliyor. Böyle durumlarda farklı boyut ve biçimlerde makyaj organizerleri kurtarıcı olabiliyor. Makyaj masanızdaki karmaşayı önleyecek, ürünlerinizi kolaylıkla düzenleyebileceğiniz birçok makyaj organizer'ini bir araya getirdik. Masanıza en uygun ürünü seçmek için okumaya devam edin.

  Makyaj malzemelerinizi kolayce organize etmenizi sağlayacak en iyi makyaj organizerleri

  İçindekiler

  • 1. Makyaj organizer'ı çekmeceli olsun isteyenler için: Sierra Sandy Makyaj ve Kozmetik Düzenleyici Fırçalık
  • 2. Koyu renkli bir organizer arayanlar için: DoviHome Sandy Pamela Young Makyaj Düzenleyici
  • 3. Fonksiyonel bir model: Evonox 17 Bölmeli Şeffaf Akrilik Çekmeceli Makyaj Düzenleyici ve Organizer
  • 4. Her şey elinizin altında olsun: ATA HOME Makyaj, Takı ve Bakım Ürünleri Organizerı
  • 5. Tüm malzemelerinize yeter: Tikatti Diamond Akrilik Lüx 4 Çekmeceli Full Makyaj Organizeri
  • 6. Kolay kullanılan: Homeniva Nivabox 3'lü Takı Makyaj ve Kozmetik Düzenleyici
  • 7. Hem çekmeceli hem küçük boyutlu bir ürün arayanlar için: Pufwin Home Elegance Makyaj Kozmetik Düzenleyici Organizer (Beyaz)
  • 8. Cıvıl cıvıl bir oda isteyenler için: Lorin Çok Amaçlı Pembe Makyaj Organizerı
  • 9. Küçük boyutlu bir ürün arayanlar için: Vpw SF-1062 Akrilik Makyaj ve Takı Organizerı
  • 10. Otantik görünümden hoşlananlar için: Excello Global Products 2 Parça Ahşap Makyaj Düzenleyici

  Makyaj masasındaki dağınıklık nedeniyle aranan ürün kolaylıkla bulunamayabiliyor. Bu da makyaj yapma süresinin uzamasına neden olabiliyor. İşte bu noktada makyaj organizerleri devreye giriyor. Eğer "Makyaj organizeri nedir?" derseniz kısaca anlatalım. Çeşitli büyüklüklerde gözleri olan, içerisine makyaj ürünlerinin düzenli bir şekilde yerleştirilebildiği, ahşap ve akrilik gibi çeşitli malzemelerle yapılan küçük kutulardır. Siz de çekmeceli ya da kapaklı makyaj organizer'i arayışındaysanız harika bir liste hazırladık! Gelin, en iyi makyaj organizerlerine hep birlikte göz atalım!

  1. Makyaj organizer'ı çekmeceli olsun isteyenler için: Sierra Sandy Makyaj ve Kozmetik Düzenleyici Fırçalık


  Makyaj malzemelerinizi kolayce organize etmenizi sağlayacak en iyi makyaj organizerleri

  Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

  Odanıza sade bir şıklık katacak organizer isterseniz Sierra Sandy Makyaj ve Kozmetik Düzenleyici Fırçalık'a mutlaka göz atmalısınız. Ürün, krem rengiyle hemen her dekorasyona kolayca uyum sağlar. Küçük boyutuna rağmen geniş hacme sahip olan organizer, makyaj malzemelerinizin bir arada düzenli bir şekilde kalmasını sağlar.

  Hem açık bölmeleri hem çekmeceleriyle malzemelerinizi istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Kaliteli malzemesi sayesinde ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz. Makyaj masanıza düzen getirecek organizer'i çok severek kullanacağınızdan hiç şüphemiz yok!

  Ürünü İncele

  2. Koyu renkli bir organizer arayanlar için: DoviHome Sandy Pamela Young Makyaj Düzenleyici


  Makyaj malzemelerinizi kolayce organize etmenizi sağlayacak en iyi makyaj organizerleri

  Organizer'lar genellikle şeffaf ya da krem tonlarında karşımıza çıkıyor. Ancak siz farklı odanızda renklere yer vermek istiyorsanız DoviHome Sandy Pamela Young Makyaj Düzenleyici, antrasit rengiyle aradığınız ürün olabilir. Diğer renklerle kolaylıkla uyum sağlayabilen tonu, odanıza şık bir hava katabilir. 35x24x16 santimetrelik boyu ve hafif yapısıyla rahatlıkla masanıza yerleştirebilirsiniz.

  Üç parçadan oluşan makyaj organizer setine tüm makyaj malzemelerinizi rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Çekmece içi makyaj organizer'i olarak da kullanabileceğiniz modeli istediğiniz gibi konumlandırabilir, makyaj masanızda özlediğiniz düzeni sağlayabilirsiniz. Gören herkesin hayran kalacağı kaliteli makyaj organizer'ine bir şans vermeye ne dersiniz?

  Ürünü İncele

  3. Fonksiyonel bir model: Evonox 17 Bölmeli Şeffaf Akrilik Çekmeceli Makyaj Düzenleyici ve Organizer


  Makyaj malzemelerinizi kolayce organize etmenizi sağlayacak en iyi makyaj organizerleri

  Makyaj malzemeniz ne kadar çoksa aradığınız ürünü hızlı bir şekilde bulabilmeniz de o kadar zorlaşabilir. Bu durumda Evonox 17 Bölmeli Şeffaf Akrilik Çekmeceli Makyaj Düzenleyici ve Organizer, kurtarıcınız olabilir. 22,5x13,4x13,7 santimetre ölçülere sahip olan organizer'ın tam 17 farklı bölmesi bulunuyor.

  Şeffaf olması sayesinde tüm bölmelerin içi rahatlıkla görülebiliyor. Küfe dayanıklı model, genişletilebilen ve ayarlanabilen yapısıyla her makyaj masasına uyum sağlayabiliyor. Siz de fonksiyonel bir makyaj organizer'i arayışındaysanız "İyi ki almışım." diyeceğiniz ürüne bir şans verebilirsiniz.

  Ürünü İncele

  4. Her şey elinizin altında olsun: ATA HOME Makyaj, Takı ve Bakım Ürünleri Organizerı


  Makyaj malzemelerinizi kolayce organize etmenizi sağlayacak en iyi makyaj organizerleri

  Makyaj malzemelerinizin yanı sıra takılarınızı da yerleştirebileceğiniz fonksiyonel bir model arayışındaysanız ATA HOME Makyaj, Takı ve Bakım Ürünleri Organizeri ile bir an önce tanışmalısınız. Üründe yer alan askılıklara kolye, küpe ve bilekliklerinizi rahatlıkla asabilirsiniz. Raf arası 20 santimetre olduğu için pek çok ürünü rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

  Üç katlı olan model, geniş alana sahip olmayanlar için harika bir seçenek. Beyaz rengiyle hemen her ortama uyum sağlayabilir. Üstelik paslanmaya karşı da dayanıklı. Demonte olarak gönderilen organizer'i hızlıca kurabilir, dakikalar içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz!

  Ürünü İncele

  5. Tüm malzemelerinize yeter: Tikatti Diamond Akrilik Lüx 4 Çekmeceli Full Makyaj Organizeri


  5. ürün

  Tikatti Diamond Akrilik Lüx 4 Çekmeceli Full Makyaj Organizerı on iki adet ruj bölmesi, dört adet fırça bölmesi, bir adet büyük gözü, ikişer adet küçük ve büyük çekmecesi bulunan ürüne neredeyse makyaj malzemelerinizin tümünü sığdırabilirsiniz. Şeffaf makyaj organizer'i, hangi malzemenin hangi bölmede olduğunu kolayca görmenizi sağlar.

  Özel tasarımıyla bulunduğu ortama şık bir dokunuş yapan model, makyaj masanızda çok yer kaplamaz. Siz de uzun süre size eşlik edecek, makyaj malzemesinden takılarınıza kadar pek çok eşyanızı saklayabileceğiniz bir ürün isterseniz modele göz atabilirsiniz!

  Ürünü İncele

  6. Kolay kullanılan: Homeniva Nivabox 3'lü Takı Makyaj ve Kozmetik Düzenleyici


  Makyaj malzemelerinizi kolayce organize etmenizi sağlayacak en iyi makyaj organizerleri

  Makyaj organizelerini sürekli düzenli tutabilmek için makyaj ürünlerinin organizer'den kolay alınabilmesi ve geriye rahatça yerleştirilebilmesi oldukça önemli. Bu noktada size önerimiz ise tam üç adet çekmecesi bulunan Homeniva Nivabox 3'lü Takı Makyaj ve Kozmetik Düzenleyici! Model, kolay açılıp kapanabilen çekmeceleri ile size büyük kolaylık sağlar.

  Oldukça geniş bir hacmi olduğu için makyaj malzemelerinin yanında cilt bakım ürünlerinizi ve makyaj fırçalarınızı da düzenleyicide muhafaza edebilirsiniz. Gri rengiyle odanıza zarif bir dokunuş katacak ürün, evinizin vazgeçilmezlerinden biri olmaya aday!

  Ürünü İncele

  7. Hem çekmeceli hem küçük boyutlu bir ürün arayanlar için: Pufwin Home Elegance Makyaj Kozmetik Düzenleyici Organizer (Beyaz)


  7.ürün

  Pufwin Home Elegance Makyaj Kozmetik Düzenleyici Organizer, makyaj malzemelerinizi ve kozmetik ürünlerinizi düzenli bir şekilde saklamanıza olanak tanıyan şık ve fonksiyonel bir çözümdür. Bu zarif organizatör, üç geniş çekmece ve üst kısmında bulunan üç ayrı stand bölmesi ile tüm makyaj ve kozmetik ihtiyaçlarınızı kolayca düzenlemenize yardımcı olur.

  Çekmeceler, farklı boyutlardaki ürünler için ideal saklama alanı sunarken, stand bölümleri sık kullanılan fırçalarınızı, rujlarınızı ve diğer makyaj aksesuarlarınızı elinizin altında tutmanız için tasarlanmıştır. Hem dayanıklı hem de şık bir görünüme sahip olan bu organizer, herhangi bir yüzeye kolayca uyum sağlar ve makyaj masanızda ya da banyonuzda estetik bir dokunuş ekler. Siz de Pufwin Home Elegance ile makyaj rutininizi daha keyifli ve pratik hale getirin.

  Ürünü İncele

  8. Cıvıl cıvıl bir oda isteyenler için: Lorin Çok Amaçlı Pembe Makyaj Organizerı


  Makyaj malzemelerinizi kolayce organize etmenizi sağlayacak en iyi makyaj organizerleri

  Prime olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

  Odanıza cıvıl cıvıl, renkli bir dokunuş yapacak şık ve kaliteli bir organizer arayışındaysanız işte karşınızda Lorin Çok Amaçlı Pembe Makyaj Organizerı! Pastel renkleriyle odanıza eğlenceli bir hava katacak olan bu ürün, dayanıklı sert plastik malzemesi sayesinde uzun süre ilk günkü görünümünü korur.

  Model, kolayca açılıp kapanabilen tek bir çekmeceden oluştur. Dilerseniz üründen birkaç tane satın alınarak set hâline de getirebilirsiniz. Masaların yanı sıra çekmece ve dolap içerisinde de rahatlıkla konumlandırılabilen ürün, uygun fiyatıyla da kalbinizi fethedecek!

  Ürünü İncele

  9. Küçük boyutlu bir ürün arayanlar için: Vpw SF-1062 Akrilik Makyaj ve Takı Organizerı


  9.ürün

  Makyaj malzemeleri az ya da çok olsun, ister istemez makyaj masasında bir dağınıklığa sebep olabiliyor. Eğer çok fazla makyaj malzemeniz yoksa ya da var olan organizer'e ek, küçük bir ürün arıyorsanız Vpw SF-1062 Akrilik Makyaj ve Takı Organizerı işinize yarayabilir. İki parçadan oluşan şeffaf makyaj organizer, istediğiniz ürünü kolaylıkla bulabilmenize olanak sağlıyor.

  Fırça ve likit ruj gibi malzemeleri koymak için özel gözleri bulunan modele kremden fara, allıktan pudraya kadar pek çok makyaj eşyanızı yerleştirebilirsiniz. Üstelik model dayanıklı akrilik malzemeyle üretildiği için uzun ömürlü kullanım sunuyor.

  Ürünü İncele

  10. Otantik görünümden hoşlananlar için: Excello Global Products 2 Parça Ahşap Makyaj Düzenleyici


  Makyaj malzemelerinizi kolayce organize etmenizi sağlayacak en iyi makyaj organizerleri

  Ahşabın şıklığı tartışılmaz. Özellikle rustik tarzda dekore edilmiş bir odanız varsa ya da odanıza rustik bir hava katmak istiyorsanız satın alacağınız makyaj organizer'i ahşap olabilir. Excello Global Products 2 Parça Ahşap Makyaj Düzenleyici, benzersiz tasarımıyla bulunduğu ortama zarif bir dokunuşta bulunur.

  İki parçadan oluşan ürünü ister üst üste yerleştirerek ister ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Kolay açılıp kapanabilir çekmecelere sahip olan ürüne pek çok eşyanızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Üç farklı renk seçeneği bulunan modeli incelemeden alacağınız organizer'a karar vermeyin, deriz!

  Ürünü İncele

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler