KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Bebeğinizin cildine dost en iyi Prima bebek bezleri

  Bebekler için en önemli konulardan biri de cilt sağlığı. Bunu sağlamanın en kolay yolu ise kullanılan bebek bezlerini iyi seçmekten geçiyor. Bu nedenle, en sevilen ve uygun fiyatlı Prima bebek bezi seçeneklerini sizler için derledik. Prematüre bebeklerden yeni doğanlara kadar her yaşa uygun Prima bebek bezleriyle bebeğinizin cildine iyi bakmak ve onun rahatlığını sürdürmek artık çok daha kolay! Gelin, içeriğimize birlikte göz atalım.

  Bebeğinizin cildine dost en iyi Prima bebek bezleri

  İçindekiler

  • 1. Bebeğinizi sevgiyle saran: Prima Prematüre Bebek Bezi (30 Adet)
  • 2. Yenidoğan bebeğinizin için: Prima 1 Numara Bebek Bezi (70 Adet)
  • 3. Cildinin kuru kalmasını sağlayan: Prima 2 Numara Bebek Bezi (60 Adet)
  • 4. Konforlu ve güvenli: Prima 3 Numara Bebek Bezi (144 Adet)
  • 5. Yerinde duramayan bebekler için: Prima 4 Numara Bebek Bezi (136 Adet)
  • 6. Güvenilir seçenek: Prima 5 Numara Bebek Bezi (108 Adet)
  • 7. Bebeğinizin sağlığı için: Prima 6 Numara Bebek Bezi (102 Adet)
  • 8. Hem ekonomik hem kaliteli: Prima 7 Numara Bebek Bezi (34 Adet)
  • 9. Pratik ve güvenilir: Prima 7 Numara Aktif Bebek Külot Bezi (52 Adet)
  • 10. Bebeğinizin ve sizin huzurunuz için: Prima Pampers Harmonie 1 Numara Bebek Bezi (26 Adet)

  Prima bebek bezi, kaliteli ve konforlu yapısı ile gittikçe pahalılaşan bez fiyatları karşısında oldukça uygun bir alternatif sunuyor. Bebeğinizin cildinizi düşünürken kaliteli yapılarıyla cepleri rahatlatan Prima bezleri, bebeğinizin sağlığı ve konforunu düşünen güvenilir bir tercih olmaya devam ediyor. Bebeğinizin cildine en uygun ve ekonomik seçenekleri sunmak adına kalitesinden ödün vermeyen Prima'nın bebek bezlerinden oluşan bir liste hazırladık. İşte detaylar!

  1. Bebeğinizi sevgiyle saran: Prima Prematüre Bebek Bezi (30 Adet)


  2

  Bebeğiniz için ideal cilt koruması sunan 30’lu Prima Prematüre Bebek Bezi, ipeksi yumuşaklığı ve anında kuruyan yapısı ile öne çıkıyor. Yenidoğan bebeğinizin cildi için özenle hazırlanan Premium Care bezin sahip olduğu üç emici kanalı ıslaklığı hızla emerek cilde anında kuru bir his veriyor. Nefes alabilir malzemelerden üretilmiş olmasıyla cildin rahatlamasını sağlayan bezin ıslaklık göstergesi ise bebeğinizin altının ne zaman değiştirilmesi gerektiği kolayca anlamayı sağlıyor.

  Kullanıcı yorumları

  • “2 kg altı civarı çocuklara tam uyumlu.”

  • “Hızlı kargolama. Paketlenmesi çok çok iyi yapılmış. Tarih olarak yeni tarih. Deforme olmamış ürün. Temiz ve özenle gönderim yapıyorlar.”
  Ürünü İncele

  2. Yenidoğan bebeğinizin için: Prima 1 Numara Bebek Bezi (70 Adet)


  3

  Pediatristlerin 1 numaralı tercihi olarak bilinen Prima'nın en güçlü koruma sunan ürünlerinden biri olan Prima yeni doğan bebek bezi, kalpli üst yüzeyi sayesinde bebeğinizin cildini en iyi ve en yumuşak şekilde koruyor. Özel dokusu, ıslaklığı ve kirleri hapsederek bebeğinizin cildinden uzak tutan Premium Care bezin, ne zaman değiştirilmesi gerektiğini gösteren ıslaklık göstergesi ise pratik bir kullanım sağlıyor. Yumuşak ve esnek yan bantları, bebeğinizin her hareketine uyum sağlayarak bezin kaymasını önlüyor. Yenidoğan bebekler için özel olarak tasarlanan 70’li paket, uzun süreli kullanım için idealdir.

  Kullanıcı yorumları

  • “Kalitesi ve dayanıklılığı gayet iyi. Ayrıca çocuk için kullanımı rahat.”

  • “Kaliteli ürün. Dışarıya göre çok uygun ve ekonomik.”
  Ürünü İncele

  3. Cildinin kuru kalmasını sağlayan: Prima 2 Numara Bebek Bezi (60 Adet)


  4

  Yenilikçi CoraSoft kalpli üst yüzeyiyle en iyi ve en yumuşak korumayı sağlayan Prima 2 Numara Bebek Bezi, bebeğinizin cildini hassas bir şekilde sarıyor. Islaklık göstergesi sayesinde bebeğinizin altının ne zaman değiştirilmesi gerektiğini kolayca anlamanıza yardımcı olan bez, yumuşak ve esnek yan bantları ile her harekete mükemmel uyum sağlıyor. Prima Premium Care, ıslaklığı ve kirleri hapsederek bebeğinizin mutlu bir şekilde oynamasına yardımcı oluyor.

  Kullanıcı yorumları

  • “Kaliteli ürün. İyi fiyat. Hızlı teslimat.”

  • “Diğer bezleri de kullanmış biri olarak Prima’nın yerini hiçbiri tutamıyor. Amazon’da her zaman fiyatı diğer online alışveriş sitelerine göre daha uygun oluyor. Daima buradan sipariş veriyorum.”
  Ürünü İncele

  4. Konforlu ve güvenli: Prima 3 Numara Bebek Bezi (144 Adet)


  5

  Bebeklerin hassas cildini özenle korumak için tasarlanan Prima 3 Numara Bebek Bezi, çiş ve kaka ile uzun süreli temasın neden olduğu olumsuz etkileri en aza indiriyor. Yumuşak dermakonfor koruma katmanı sayesinde ıslaklığı hızla ciltten uzaklaştırıp bebeği rahatlatırken cildini kuru ve sağlıklı tutuyor. 144 adetlik paketiyle uzun süreli kullanım sunan Premium Care bez, 6-10 kg ağırlığındaki bebekler için tasarlanıyor. CoraSoft kalpli üst yüzeyi sayesinde bebeğinize ekstra konfor sağlayan bez ıslaklık göstergesine de sahip.

  Kullanıcı yorumları

  • “Yıllardır kullanıyorum. Üçüncü çocuğumuzu büyütüyoruz. Bu üründen memnunuz.”

  • “Doğduğundan beri kullanıyoruz. Kalitesine diyecek yok.”
  Ürünü İncele

  5. Yerinde duramayan bebekler için: Prima 4 Numara Bebek Bezi (136 Adet)


  6

  Özel ekstra katmanı sayesinde 12 saate kadar kuru ve korunmuş bir cilt sağlayan Prima 4 Numara Bebek Bezi, bebeğinizin cildini gece gündüz kuru ve rahat tutmanıza yardımcı oluyor. Nefes alabilen özel hava kanallarıyla donatıldığından bebeğinizin cildi daha kolay bir şekilde kuruyor ve nefes alıyor. Dermatolojik olarak test edilen Aktif Bebek bezi, paraben, lateks alerjenleri ve AB Parfüm Alerjenleri içermiyor. Esnek kenarları sayesinde bebeğinizin hareketlerine uyum sağlayan Prima bez, 136’lı içeriğiyle bebeğinizin ihtiyaç duyduğu korumayı uzun bir süre boyunca sağlıyor.

  Kullanıcı yorumları

  • “Kaliteli bir çocuk bezi.”

  • “Ürünün kalitesi zaten ortada. Kampanyalı fiyat olunca kaçırmamak gerekir diye düşünüyorum.”
  Ürünü İncele

  6. Güvenilir seçenek: Prima 5 Numara Bebek Bezi (108 Adet)


  7

  Bebeğinizin çiş ve kaka ile uzun süreli temasından kaynaklanabilecek olası rahatsızlıkları önlemek için geliştirilen Prima 5 Numara Bebek Bezi, yumuşak Dermakonfor koruma katmanı sayesinde ıslaklığı hızla ciltten uzaklaştırıyor ve bebeğinizin cildini kuru ve sağlıklı tutuyor. Uzun süreli kullanım için ideal olan 108 adetlik Prima bez, CoraSoft kalpli üst yüzeyi ile bebeğinizin otururken de yatarken de konforunu koruyor. Islaklık göstergesi ve tüy içermeme özelliğiyle pratiklik sağlayan Premium Care bez, 11-16 kg aralığındaki bebekler için mükemmel bir çözüm sunuyor.

  Kullanıcı yorumları

  • “Çocukta pişik ve tahriş yapmıyor. Özellikle uzun seyahat ve bebek arabasi kullanımlarında, gece uykularında çocuk daha rahat ediyor.”

  • “Kalitesi tartışılmaz. Fiyat en uygun.”
  Ürünü İncele

  7. Bebeğinizin sağlığı için: Prima 6 Numara Bebek Bezi (102 Adet)


  8

  Bebeğinizin konforu ve güvenliği için ideal olan Prima 6 Numara Bebek Bezi, özel olarak tasarlanan esnek yan bantları sayesinde gece boyunca sızdırmayı önlerken bebeğinizin özgürce hareket etmesine yardımcı oluyor. Eğlenceli tasarımlar ve karakterlerin yer aldığı Aktif Bebek bezinin benzersiz ekstra emici katmanı 12 saate kadar korunmuş bir cilt sunarak bebeğinizin cildini gün boyunca kuru tutuyor. Dermatolojik olarak test edilen Prima Aktif Bebek bezleri; paraben, lateks alerjenleri ve AB Parfüm Alerjenleri içermiyor ve böylelikle de bebeğinizin cildine zararlı kimyasalların temasını önlüyor.

  Kullanıcı yorumları

  • "Sürekli aldığım ürün. Satıcı amazon. Teslim eden Kolay Gelsin kargo. Harika hizmet."

  • “Özellikle sızdırmazlık konusunda kusursuza yakın. Çocuğun konforu ve hiç pişiğe neden olmayışı sayesinde 1 numara.”
  Ürünü İncele

  8. Hem ekonomik hem kaliteli: Prima 7 Numara Bebek Bezi (34 Adet)


  9

  Bebeğinizin konforunu ve korumasını ön planda tutan Prima 7 Numara Bebek Bezi, içerisindeki özel ekstra katman sayesinde 12 saate kadar kuru ve korunmuş bir cilt sağladığından bebeğiniz gece gündüz rahat ediyor. Islaklığı hemen emip dağıtan Prima bez, nemi bebeğinizin cildinden uzak tutuyor. Nefes alabilen yapısının yanında esnek yan bantları sayesinde sızıntıyı önleyen ve 15 kg üzeri çocuklar için uygun olan Aktif Bebek bez, dermatolojik olarak test edilmiş olup paraben, lateks alerjenleri ve AB parfüm alerjenleri içermiyor.

  Kullanıcı yorumları

  • “Bebeğim doğduğundan beri Prima kullanıyorum. Hem pişik yapmıyor hem de geçirgenliği çok iyi.”

  • “Hızlı teslimat. Güvenilir ve orijinal. Devamlı buradan alıyorum. Teşekkür ederim.”
  Ürünü İncele

  9. Pratik ve güvenilir: Prima 7 Numara Aktif Bebek Külot Bezi (52 Adet)


  10

  Bebek bakımında pratiklik arayan ebeveynler için ideal bir seçenek olan Prima 7 Numara Aktif Bebek Külot Bezi, gece kullanımında deliksiz bir uyku deneyimi sağlayan 360 derece kavrama özelliğiyle sızıntıları engelleyerek bebeğinizin cildini kuru tutuyor. 17 kg üzeri bebekleri için tasarlanan ve bez değişiminde kolaylık sağlayan Prima bez, tek çekişte giydirme, kenarları yırtarak kolayca çıkarma ve pratik bir şekilde atma imkanı sunuyor. Esnek bel kısmı bebeğinizin göbeğine uyum sağlarken süper emici iç tabaka ve çift bariyerleri ise sızıntılara karşı koruyor.

  Kullanıcı yorumları

  • “Ürünü çok beğenerek kullanıyoruz. Prima taktığımız gece 0 sızıntı.”

  • “Torunum için geceleri kullanıyoruz. Sızdırmıyor, rahat ediyoruz.”
  Ürünü İncele

  10. Bebeğinizin ve sizin huzurunuz için: Prima Pampers Harmonie 1 Numara Bebek Bezi (26 Adet)


  11

  Hassas ciltler için bitki bazlı içeriklerle üretilen Prima Pampers Harmonie Bebek Bezi, pamuk, yumuşak bitki bazlı lifler ve özenle seçilmiş malzemelerle bebeğinizin cildini nazik bir şekilde koruyor. Dermatolojik olarak test edilen Prima bebek bezi, parfüm, losyon ve AB 26 alerjenlerini içermdiğinden bebeğinizin cildinin sağlığını ve konforunu öncelikli kılıyor. Sevimli desenleri ve idrar göstergesiyle kullanımı kolay hale getiren Prima Pampers Harmonie, yüksek kaliteli selülozdan üretilmiş olup Oeko-Tex Standard 100 sertifikasına sahiptir.

  Kullanıcı yorumları

  • “Prima kalitesi her zaman başka. Bu ürünün de içeriği temiz olduğu için aldım. Diğer sitelere göre Amazon’da yine en uygunaydı.”

  • “Dokusu, kokusu ve sızdırmazlığı çok iyi.”
  Ürünü İncele

  Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler