HABER

Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi turistlere kaldı

Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi turistlere kaldı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında, İçişleri Bakanlığı tarafından ikinci defa sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı. Kısıtlama nedeniyle Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi turistlere kaldı.

Koronavirüs salgınının önlenmesi tedbirleri kapsamında dün akşam 20.00'den sabah 10.00'a kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı.

d88f39c129588edb63cf8e9b9716cfc0

Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi turistlere ve kısıtlamadan muaf olanlara kaldı.

65e82655e17390e6b42efdc2f093a3af

Otellerinden çıkan turistlerde bavulları ile İstiklal Caddesi'nde yürüdü.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
İyi işte adamlarda rahat rahat gezerler. Ne tecavüz korkusu ne gasp ne hırsızlık ne öldürülme korkusu olur
Abartma
zaten bu korkuyu yaşamak için geliyorlar koronaya rağmen akın akın. sen ve senin gibiler siz adam olmazsınız.ulkesini kötüleyen ve bundan zevk alan başka bir millet var mı acaba
Abartma
NİYE TURİSTLERDE VİRÜS OLMUYORMU ONLARDAN BİZE TEKRARDAN BULAŞMICAKMI yasaksa onlada çıkmasın
Bu hastalığın ilk duyulduğu Çin'de ölüm kalmadı, hasta da uzunca bir süredir ya yok. Ya da yok denecek kadar az. Yeni Zelanda'da durum aynı. Aşı ile mi yendiler salgını. Tabiki hayır. Aşı daha piyasayaya çıkmadı bile. Alınan önlemler ve bu önlemlere sıkı sıkıya uyarak yendiler. Hem de kısa sürede. Salgının tüm dunyada aşı ile tamamen durdurulması 2023 yılını bulacak. Tabiki aşıların tamamen etkili ve hiç bir yan etkisi olmaması durumunda. Unutmayın; bu hastalığa yakalanıp yenmiş kişiler tekrar bu hastalığa yakakanabiliyor. Yani aşı olan bu hastalığa yakalanmayacak demek değil yani.
uyduklarina emin misin daha geçen havalimanlari sars şüphesiyle kapatilacakti nasıl firar edeceklerini bilemediler bu çin denen devlet çok tehlikeli dünyadan sakladıkları bir çareleri elbet vardır
Geri Dön