Tecavüz iddiası köpek toplattırdı

Hayvanları Koruma Derneği Manisa Şubesi (HAKDEM), Hafsa Sultan Mahallesi’nde bir kişinin sokak köpeklerine tecavüz ettiği iddiası üzerine harekete geçti.

Tecavüz iddiası köpek toplattırdı

Dernek, Manisa Belediyesi aracılığıyla mahalledeki 15 sokak köpeğini toplattırdı.

HAKDEM Başkanı Reyhan Erbirliler, bir süre önce Hafsa Sultan Mahallesi’nde bir kişinin sokak köpeklerine tecavüz ettiği duyumlarını alıp harekete geçtiklerini söyledi. Mahalledeki sokak köpeklerinin toplanması için Manisa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne başvurduklarını anlatan Elbirliler, "Ekipler son bir hafta içinde 15 sokak köpeğini topladı. Toplanan köpekler Manisa Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’nde koruma altına alındı. Hayvanlara tecavüz edenler Kabahatler Kanunu’na göre cezalandırılıyor. Oysa ki hayvana tecavüz de insana tecavüz gibi algılanmalı. O iğrenç suç Türk Ceza Kanunu’na sokulmalı" dedi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
koyuna kuzuya tecavüz, horoza tavuğa tecavüz, kediye köpeğe tecavüz. ne kaldı anasını satayım? damacanaya bile tecavüz etti bu halk. lan bu kadar mı abazasınız? bu kadar mı tipsiz, konuşmasını bilmeyen, özgüvensiz mahlukatlarsınız? hiç mi alır yanınız yok? gidin Allah mis gibi iki cinsiyet yaratmış, gidin kadınlarla arkadaşlık kurun, evlenin yuva kurun bu kadar mı zor? tamam insanın nefsini şeytan kontrol eder etmesine de, hani şeytan bile olsa bu pislikleri yapmaz yahu. Allah ıslah eylesin bu insanları..
allah belanızı versin. daha küfredeceğim de ayıp olacak
ben bu sapığın koynunda ki eşine, varsa çocuklarına üzülüyorum piyasa da adam diye dolşıyor, babayım diye geçiniyor. Yazıklar olsun bu mahlugatları atacaksın kodese bir ömür çıkamasın...
bence köpekleri toplamak için bir bahane gibiii...
Memlektte abazadan sapıktan bol ne varki???Emniyet ve sağlık kuruluşlarındaki yapılan araştırmalarda;10 kişiden 3 ü sapık,1 i pedofili,2 si abaza...Yapılan son araştırmalar...Ne yazıkki Türkiye'nin gerçekelri.O yüzdne kimseye güvenmeyin,çocuklarınızı kimseye emanet etmeyin.Parklarda tek bırakmayın...
bu ne ya nasıl bir zihniyet nasıl bir mide nasıl bir insanlık
İNSAN ŞEHVETİNE SAHİP OLMAZSA. NEFİS ONU KÖPEK İLE BİLE İLİŞKİYE SOKAR. NEFSİNİ TANIMAK İNSANIN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİDİR. NEFSİNİN DİZGİNLERİNİ ELİNE ALMAZSAN O SENİN DİZGİNLERİNİ ELİNE ALIR.
pislikler. ne mide varmış sizde.....
İnsanın ve insanlığın bittiği an.
YA VARYA HARBIDEN ASACAN BUNLARI YA
günde yaratmak için yapılmış bir enfermasyon haber o işi yapacak gider evinde besler
Diğer Haberler