HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Termos almakta kararsız kalanlar için Jack Wolfskin ve Stanley termos karşılaştırması

Yeni bir termos almak istiyorsanız Jack Wolfskin Termos ve Stanley Termos arasında kararsız kalmış olabilirsiniz. En çok karşılaştırılan bu iki marka, kullanıcılarını oldukça memnun ediyor. Eğer siz de bu iki markadan hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız her ikisini de detaylı olarak incelediğimiz yazımızı okumaya devam edin.

Termos almakta kararsız kalanlar için Jack Wolfskin ve Stanley termos karşılaştırması

Jack Wolfskin termos mu yoksa Stanley termos mu? Sık sık dışarıda vakit geçiren ve içeceklerini yanında taşımayı seven kişilerin en çok kıyasladığı bu iki marka arasındaki farkları bilmek ister misiniz? Haydi gelin, teknik özelliklerinden avantajlarına kadar detaylı bir şekilde incelediğimiz bu iki ürüne ve onlara alternatif olabilecek seçeneklere hep birlikte göz atalım.

Stanley Klasik Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos


Termos almakta kararsız kalanlar için Jack Wolfskin ve Stanley termos karşılaştırması

Stanley Klasik Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos, 18/8 paslanmaz çelik gövdesiyle uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz sağlam termos modellerinden biri. Çift duvarlı vakum izolasyonu sayesinde içeceklerinizi uzun saatler boyunca sıcaklığını koruyabiliyor. Doğal malzemeler kullanılarak üretilen termos, BPA gibi istenmeyen kimyasallar barındırmıyor. Sızdırmaz özellikli olduğu için çantada güvenle taşınabiliyor. Yalıtım özellikli kapağı, aynı zamanda bardak olarak kullanılabiliyor. Baştan aşağı paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilen termos, bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabiliyor. Ürün, boşaltma esnasında damlamasını önlemek için döküm durdurucu mekanizma tasarımına sahip. Bunun yanında termosun hem dış gövdesi hem tutma sapı güçlendirildiği için daha sağlam. Ömür boyu garantili olan Stanley Klasik Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos sıcak ve soğuk içeceklerin 24 saat boyunca ısısını korurken buzlu içecekleri ise beş güne kadar soğuk tutabiliyor.

Stanley Klasik Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos'un avantajları ve dezavantajları


Artı yönleri

 • Ömür boyu garanti avantajı kullanıcılara güven veriyor.

 • Tutma sapı sayesinde kayma ve düşürme korkusu yaşatmıyor.

 • Paslanmaz çelik kapağı bardak olarak kullanılabiliyor.

 • Paslanmaz çelik gövdesi uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

 • 24 saat boyunca içeceklerin ısısını koruyabiliyor.

 • Katlanabilir tutacağı kompakt bir yapı oluşturuyor.

Eksi yönleri

 • Büyük ve ağır bir gövdeye sahip olması bazı kişilere dezavantajlı geliyor.

 • Kapak sadece tek kişiye bardak olabiliyor.

Stanley Klasik Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos'u kullananların yorumları


Hem kalitesi hem boyutu ile kullanıcılardan tam puan alan Stanley Klasik Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos, sıcak yaz aylarında ve soğuk kış günlerinde içeceklerini yanında taşımak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri. Modeli uzun yola çıkarken kullanan kullanıcılar, termosun içeceklerin ısısını çok iyi koruduğunu söylüyor. Kapasite olarak da iki kişi için oldukça yeterli olduğunu belirtiyorlar. Stanley termosun en çok ilgi gören yanları arasında ise ömür boyu garantili olması sayılabilir.

Ürünü İncele

Stanley termos modellerinde indirim devam ediyor. Fırsatı kaçırmamak için buraya tıklayın.

Jack Wolfskin Kolima 1.0 Termos


Termos almakta kararsız kalanlar için Jack Wolfskin ve Stanley termos karşılaştırması

İçeceklerini termosta taşımayı sevenlerin ilk yöneldiği ürünler arasında Jack Wolfskin Kolima 1.0 Termos yer alıyor. Yüksek performansı ve teknik özellikleriyle ön plana çıkan ürün, güvenli kavrama kaplaması sayesinde rahatlıkla tek elle taşınabiliyor. 1 litrelik hacme sahip olan termos, sıcak veya soğuk içeceklerde fark etmeksizin rahatlıkla kullanılabiliyor. Model; içeceklerinizi 12 saate kadar sıcak, 24 saate kadar soğuk tutabiliyor. Dış gövdesi paslanmaz çelik malzemeden üretildiğinden uzun ömürlü kullanım sağlıyor. İki tane entegre bardağı ile beraber gelen ürün, bu bardakları termos kapağı olarak kullanıma izin veriyor. Bu sayede hem ısı kaybını engelliyor hem kompakt bir tasarım sunuyor. "Jack Wolfskin Termos nasıl bu kadar başarılı bir iş çıkarıyor?" diye merak edebilirsiniz. Çift cidarlı vakum yalıtımı ve vidalı kapağı sayesinde ısı yalıtımını neredeyse sıfıra indiren ürün, bu sayede içeceklerinizin ısısını uzun süreler boyunca muhafaza edebiliyor. Üstelik termos sadece 350 gram ağırlığa sahip.

Jack Wolfskin Kolima 1.0 Termos'un avantajları ve dezavantajları


Artı yönleri

 • Modelde iki bardağı bir arada bulunduran çevirmeli koruma kapağı mevcut.

 • Güvenli kavrama için kaydırmaz dış kaplama bulunuyor.

 • Paslanmaz çelik gövde hem sağlıklı hem uzun ömürlü kullanım sunuyor.

 • Sıcak ve soğuk içeceklerde kullanılabiliyor.

 • Bir litrelik hacme sahip.

Eksi yönleri

 • Model termos bardak olmadığı için içeceğini yürürken içmek isteyenlere uygun değil.

 • Termosta ayrıca bir tutma sapı bulunmuyor.

Jack Wolfskin Kolima 1.0 Termos'u kullananların yorumları


"Jack Wolfskin nasıl bir marka?" diye merak ediyorsanız hakkında yapılan yorumlara bakmanız yeterli. Kullanıcılarından tam puan almayı başarabilen termos, en çok sıcak tutma performansıyla övülüyor. Termosu uzun saatler boyu kullanan kişiler, içeceklerinin hâlâ sıcacık olduğunu dile getiriyorlar. Ayrıca termosun iki kişiye birden bardak sağlayabilmesini çok sevdiklerini söylüyorlar. Ürünün malzeme kalitesinin ömür boyu kullanılabilecek seviyede olması da kullanıcıları memnun ediyor.

Ürünü İncele

Alternatif ürünler


1. Alman kalitesini deneyin: Zwilling Termos


Termos almakta kararsız kalanlar için Jack Wolfskin ve Stanley termos karşılaştırması

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Entegre bardaklığı ile birlikte ulaşan Zwilling Termos, çift duvarlı izolasyon yapısı sayesinde içecekleri 18 saate kadar sıcak, 24 saate kadar soğuk tutabiliyor. Kompakt tasarımı ve pürüzsüz gövdesiyle çantalara kolayca sığıyor. Sızdırmaz gövdesi, modeli çantanızda güvenle taşımak için ideal bir yapıya sahip. BPA içermeyen termos, 18/10 paslanmaz çelik gövde ile üretiliyor. Özel klik kilidi ve çevirmeli kapağı, içecekleri damlatmadan boşaltma imkânı veriyor.

Ürünü İncele

2. Kampçılara ve yürüyüş tutkunlarına özel tasarım: Esbit Sculptor Paslanmaz Çelik İzoleli Termos


Termos almakta kararsız kalanlar için Jack Wolfskin ve Stanley termos karşılaştırması

Orman yeşili rengiyle çok hoş bir görüntüye sahip olan Esbit Sculptor Paslanmaz Çelik İzoleli Termos, 18/8 yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzeme ile üretiliyor. Çift duvarlı yapısı sayesinde hem sıcak hem soğuk içeceklerde kullanılabiliyor. Geniş ağızlı tasarımı hem içecekleri doldurup boşaltırken hem yıkama esnasında kolaylık sağlıyor. Yürüyüşlerde taşımak için kulplu kapağı bulunuyor. Böylelikle modeli çantanıza asabilir, elinizde taşımadan her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Ürünü İncele

3. Kamp ve piknikler için uygun bir termos arayanlara: FreeCamp Martinez Termos


Termos almakta kararsız kalanlar için Jack Wolfskin ve Stanley termos karşılaştırması

FreeCamp Martinez Termos, kompakt tasarımı ve şık görüntüsüyle beğenilen termoslar arasında yer alıyor. Günlük kullanım içi ideal olan termosun iç kısmı, 304 kalite paslanmaz çelik kullanılarak üretiliyor. Dışında ise 201 kalite paslanmaz çelik bulunuyor. Modern ve şık bir görüntüsü olan ürün, çift duvar özelliği sayesinde sıcak içecekleri 24, soğuk içecekleriyse 12 saate kadar koruyabiliyor. Termos, gün içerisinde yanında kahvesini taşımak isteyenler içinde uygun.

Ürünü İncele

4. İdeal bir termos arayanlara: Mobicool MDM100 1 Litre Vakumlu Çift Yalıtımlı Paslanmaz Çelik Termos


Termos almakta kararsız kalanlar için Jack Wolfskin ve Stanley termos karşılaştırması

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Hem sıcak hem soğuk içeceklerde kullanıma uygun olan Mobicool MDM100 1 Litre Vakumlu Çift Yalıtımlı Paslanmaz Çelik Termos, ilgi gören bir ürün. Sıcak içecekleri 8, soğuk içecekleri ise 24 saate kadar koruyabiliyor. Yüksek dereceli 18/8 paslanmaz çelik gövdesi, maksimum ısı yalıtımına destek oluyor. Model, kullanışlı tasarımının yanında dökme esnasında sıçratma yapmayan ağızlığı ile de beğeniliyor. Dış kapak ise bardak olarak da kullanılabiliyor.

Ürünü İncele

5. Aile tipi termos arayanlara: Tupperware Premium Termos


Termos almakta kararsız kalanlar için Jack Wolfskin ve Stanley termos karşılaştırması

Klasik sürahi tasarımıyla farklı bir çizgi yakalayan Tupperware Premium Termos; taşıma, saklama ve servis amaçlı kullanılabilecek termos modellerinden biri. İçerisinde cam bölme bulunan termos, bu sayede içeceklerin daha uzun süre ısısını koruyor. Sızdırmayan ağzı istenmeyen dökülmeleri engelliyor. Özel dokulu gövdesi, çay ve kahve lekelerinin kolaylıkla temizlenmesini sağlıyor. Ağız kısmında üç farklı sembol bulunan termos, açık, dökme ve kapalı pozisyonuna getirilebiliyor.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Express


En Çok Aranan Haberler