THY uçağında ilginç olay! Pist başından geri döndü

Malaga-İstanbul seferini yapan THY uçağı, bir yolcunun kabin ekibini rahatsız edecek şekilde fotoğrafını çekmesi üzerine pist başından geri döndü.

THY uçağında ilginç olay! Pist başından geri döndü

Türk Hava Yollarının Malaga - İstanbul seferini yapan TK 1306 sefer sayılı Boeing 737 tipi uçağı Malaga Havalimanı’ndan yolcu alıp kalkış için pistte gittiği sırada bir yolcu kabin ekibinin fotoğrafını çekmeye başladı.

PİLOTA BİLDİRDİLER

Yolcunun fotoğraf çekme isteği kabin ekibini rahatsız edecek duruma gelince, uçağın pilotuna bilgi verildi. Kalkış için pist başında olan uçağın pilotu, Malaga Havalimanı kontrol kulesi ile telsiz bağlantısı kurarak geri dönmek istediğini bildirdi.

UÇAKTAN İNDİRİLDİ

Pist başından geri dönen Türk Hava Yolları uçağına polis çağrılarak, kabin ekibinin fotoğrafını çeken yolcu uçaktan indirildi.

Kabin ekibinin fotoğraflarını çekerek rahatsız eden yolcuya “kural dışı yolcu prosedürü” uygulanarak uçaktan indirilmesinin ardından Türk Hava Yolları uçağı bir saat gecikme ile Malaga Havalimanı’ndan kalktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
ŞAHSEN HOSTESLERE O GÖZLE BAKMAM VE YAPTIKLARI MESLEĞİ KUTSAL SAYARIM umarım bu tarz insan şekilleriyle tekrar karşılaşmazlar hayırlı uçuşlar dilerim.
@bir_yorum hosteslik kutsal mı?? kafayı üşütmüşün sen...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler