Toplu tecavüz vahşeti

Tecavüz skandallarının yoğunlaştığı Hindistan'da bu kez görevi başında bir kadın gazeteci kurban seçildi.

Toplu tecavüz vahşeti

Saldırganlar kendilerine engel olmak isteyen bir erkek gazeteciyi dövüp kadın gazeteciye topluca tecavüz etti.Kadın ağır yaralı.

Yetkililer, Mumbai kentinde bir dergi için çalışan 23 yaşındaki foto muhabirinin Aşağı Parel bölgesinde bir erkek meslektaşı ile görev yaptığı sırada saldırıya uğradığını söyledi. Saldırganların önce adı erkek gazeteciyi döverek etkisiz hale getirdiği, daha sonra kadın gazeteciye tecavüz ettiği belirlendi.

AĞIR YARALI

Maharaştra eyaleti İçişleri Bakanı RR Patil, ağır yaralı şekilde hastaneye kaldırılan gazeteciyi ziyaret ettikten sonra saldırının ardından düzenlenen operasyonda 25 kişinin gözaltına alındığını, sorumluların bir an önce mahkeme önüne çıkarılacağını söyledi.

ÜLKE AYAĞA KALKMIŞTI

Kadınlara ve çocuklara karşı cinsel saldırıların yaygın olduğu Hindistan'da geçen yıl 23 yaşındaki genç bir kadının toplu tecavüze uğradıktan sonra ölmesi, büyük tepkiye yol açmıştı. Erkek arkadaşı ile bindiği otobüste 6 kişinin tecavüzüne uğrayan genç kadının tedavi için götürüldüğüSingapur'da şiddetli iç kanama nedeniyle yaşamını yitirmesinin ardından ülke genelinde gösteriler düzenlenmişti. (AA)

dünyadan haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Bu dünya nereye gidiyor ..
cehenneme
CEHENNEME...........
mısırda şehit edilen 17 yaşındaki esmanın haberlerindeki yorumlara bak dünyanın nereye gittiğini anlarsın.!!!
TAVSİYEM HİNDİSTANA GİTMAYİN GRUPCU HEPSİ.ARADA KAYNAMAYIN.
erdogana sor :)
bencede sormak gerek adaleti o yönetiyor koyunları yönettigi gibi cezalar çok görmeyin:))
ne sorucan lan erdogana onuda mı erdoğan yaptı ne alakası gerizekalı
Arkadaşım tecavüzcüyü hapse atıyolar sonra gene çıkıyor.ne yani hapiste sapıklık duyguları bitiyor mu hayır...tecavüzcüynün pensis kesilmeli....hadımlaştırma bile değil ancak bu şekilde toplum içine çıkabilmelidir. aynı şekild hırsızda asla vazgeçmez yaklanmayacağını bilsin hemen çalar gene kolunu kesecen ..ben şeriatçı değilim ama bu işlerin başka yolu yok hapishane oyalamaca bence ..
Dediğin zaten insanoğluna vaadedilen Kuran yaşayışı kuran anlayışına sahip olan şeriattır zaten :) şeriatın anlamını çok iyi araştırın lütfen, şeriat kıyım kesim öldürme değildir sadece, sebep sonuç ilişkisidir Allah katında... dediğin gibi tecavüzcüsü hırsızı zanlısı, insanların adına demokrasi dediği yargılarla kendi koymuş oldugu kurallarla bu iş yürütülmez muhakkakki kuran başlıbaşına yeterli bir yaşayış şeklidir. Araştırın okuyun atalardan gelen bilgileri kendinize büsbütün doğrudur demeden önce birde insan olarak tek başınıza araştırın. hakikati bulursunuz inşallah.
Türkiye ye gelselerdi burada serbest tecavüz
tamam ozmaan ilk senden başlasınlar ...
EN GÜZELİ HEPSİNİ İDAM EDİCEKSİN
ineğe tapanlardan başka ne beklenir ki?Akıl fukarası hepsi.
Hindisatanmı ayağa kalktı hayret ya... sen ne konuşuyorsun haberci..: adamların ülkesinde 1 kadın aynı anda 5 kardeş ile evlilik yaşıyor. hemde şu çağda. onlar için hiç bir şey tuhaf değildir. onlar gün görmemiş yamyamlar gibiler....
dünyanın yok olma günü geldide geçiyor bile
aynen
Hindistandamı bu ayıp sadece????Tüm dünyada ve bizim ülkemizde de yok mu bu vahşetler...Bırakın öldürülen turisteleri ülkemeizdeki 2 yaşında,18 aylık,4 yaşında tecavüze uğrayan çocukalrı,bebekelri bu kadar çabukmu unuttuk.Ben önce kendi ülkemdeki yaşananlardan utanç duyarım,sonra bunlara söz söylerim.İdamdan bile korkmaz bu sapıklığı yapanlar,çözüm çare yok ...cezalar da ağırlaştırılsa idamda gelse çözüm sağlanmayacaktır.
orda kadın kıtlığı var galiba erkekler azmış
Tecavüzün tek bir cezası olmalı direk hadım.Çok ta modern bir ceza bence.
MALESEF KADINLAR BU ÇAĞDA SADECE ETLERİ İÇİ KULLANILAN CANLILAR DURUMUNUDA... KİMSE FİKİRLERİNE ÖNEM VERMİYOR, KADIN SEX OBJESİ GİBİ REKLAMLARDA KULLANILIR, KADIN ETİ İÇİN FUHUŞTA KULLANILIR... MODERNLİK BUYSA YERİN DİBİNE GİRSİN.
hakim olmakta zor. vicdanen vermek istedigin cezayi kanunlar ve siyaset yuzunden veremiyor ve bir sure son kuklaya donuyor insan. adalet pesinde isimli filmdeki gibi herkez kendi adaletini aramaya baslar yakinda.
trtye çıkan avuakt vardı ahmilelre cinsel gözle bakan trabzında kzıla erkelere aynı merdiveni kulanmalarına karşı çıkanlarla tecavüzcüler aynı zihniyet iğrenç alah belanzı versin sizn
lanet olsun sizlere
Cehennem e...
Hayvan bunlar ya
vahşi herifler.ingiliz sömürgesi mikrop hindular
bu dünya Müslümanlar için değil,ne geliyorsa Müslümanın başına geliyor neden acabaaaa?
Nasıl bir psikolojidir bu arkadaş, toplu olarak tecavüz ediyorsun, yuh ....
dünya kıyamete doğru hızla ilerledi
cehenneme odun lazım oduuuuuuun
sürü piskolojisi ile bu kaçıncı tacavüz .
Diğer Haberler