Türk Telekom’dan GByte bolluğu

Cep telefonu ile internette bol bol gezinmek isteyenlere müjde! Türk Telekom’un Efsane Tarifeleri 20 GB’a kadar internet seçeneğiyle kullanıcılarını dijital dünyanın yıldızı yapacak fırsatlar sunuyor.

Türk Telekom’dan GByte bolluğu

Türk Telekom’un iletişimdeki sınırları kaldırmak üzere sunduğu Efsane Tarifeleri ile 1000 dakika ve 1000 SMS’in yanı sıra her türlü ihtiyaca hitap edecek bol gigabyte’lı internet seçenekleri bulunuyor. Türk Telekom, “Cep telefonumdan doya doya müzik de dinlerim, dizi de seyrederim, online oyun da oynarım” diyen kullanıcıları için 8 GB’dan 20 GB’a kadar 3 farklı tarife seçeneği sunuyor.

Efsane tarifelerin fiyatları şöyle:

1000 dk +1000 SMS + 8GB: 29TL
1000 dk +1000 SMS + 12GB: 35TL
1000 dk +1000 SMS + 20 GB: 45TL

Sınırsız e-dergi

Türk Telekom’a yeni abone olan ya da numarasını taşıyan kullanıcılar, Efsane tarifelerle birlikte e-dergi uygulamasını da internet paketinden düşmeden kullanma şansını elde ediyor.

Mi Box S 4K Ultra HD ortam oynatıcı ile yeni bir izleme deneyimi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
çekmedikten sonra 50 versen ne olur
10 yıldır kullanıyorum memnundum taki bu seneye kadar bu sene ne çekiyor nede interneti beş para eder birde tesmen kandırma amaçlı yanıltma amaçlı kampanyalar düzenliyorlar
ev internetinde bile hız 4 mbit yazık devletin bütün kurumlarını milletin gözünden düşürdüler. yazık ki ne yazık. kul a kulluk edenler zil takıp oynayabilirsiniz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler