HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Twitter çöktü mü? Twitter'da sorun mu yaşandı? Dünya genelinden kullanıcı raporları geldi

Twitter çöktü mü sorusunun cevabı araştırıldı. Çünkü iddiaya göre dünya genelinde birçok kullanıcı, Twitter'da sorun yaşadıklarına dair raporlar iletti. Son dakika gelişmelerini takip eden kullanıcılar Twitter'da nasıl bir sorun olduğunu merak etti. Peki, Twitter çöktü mü? Twitter'da nasıl bir sorun yaşandı?

Twitter çöktü mü? Twitter'da sorun mu yaşandı? Dünya genelinden kullanıcı raporları geldi

Twitter çöktü mü sorusu ile ilgili son dakika açıklamaları merak edildi. Twitter kullanıcıları ise bir erişim sorunu olup olmadığını araştırdı. Çünkü iddiaya göre dünya genelinde çok sayıda kullanıcı, sosyal paylaşım ağı olan Twitter'da sorun yaşandı. Peki Twitter çöktü mü, Twitter'da nasıl bir sorun oldu?

TWITTER ÇÖKTÜ MÜ?

Kesintileri takip eden web sitesi downdetector'deki verilere göre, kullanıcı raporları Twitter'da problemlerin olduğuna işaret etti.

Twitter2

Downdetector'un '.com' uzantılı ABD sayfasında da durumun farklı olmadığı gözlendi.

Twitter sorun ingilizce

Kullanıcılar İngiltere ve başka yerlerde de zaman akışlarının bozuk olduğunu öne sürdü.

"TWITTER'A HOŞ GELDİN!" GÖRÜLDÜ

İddialara göre, Twitter'a giriş yapan bazı kullanıcıların ana sayfada karşılarına aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü üzere, içerikler değil "Twitter'a hoş geldin!" şeklinde bir yazı çıktı.

Twitter sorun

Görünüşe göre sitenin kendisine ve yeni tweet gönderme özelliğine erişim sağlanabildi. Ancak bir zaman akışı yüklemekte sorun oluştu.

TWITTER DÜZELDİ Mİ?

Twitter'da yaşanan sorunun düzelmeye başladığı görüldü.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler