Üç erkek, bir kadın evde alem yaptılar! Yaşananları vicdan azabından annesine anlatınca her şey ortaya çıktı

Bir evin banyosunda, çamaşır makinesinin içinde Tunuslu Rochdi Teboulbi'nin cesedinin bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Fatih'te bir evin banyosunda çamaşır makinesinin içinde Tunuslu Rochdi Teboulbi'nin (50) cesedinin bulunmasına ilişkin gözaltına alınan 3 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'nde İskenderpaşa Mahallesi Kızanlık Caddesi'ndeki bir evin banyosunda, üzeri betonla kapatılmış çamaşır makinesinde, bavul içinde Teboulbi'nin cesedinin bulunmasına ilişkin gözaltına alınan Muhammed Eymen El M. (31), Sami A. (50) ve Necla M.'nin (30) işlemleri tamamlandı.

Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

uc

OLAY

Tunuslu Muhammed Eymen El M'nin polise ihbarda bulunarak, yaklaşık 20 gün önce arkadaşlarıyla Fatih İskenderpaşa Mahallesi Kızanlık Caddesi'ndeki bir evde uyuşturucu madde kullandıkları sırada, Teboulbi'nin fenalaştığını, kendisine kalp masajı yaptıklarını ancak hayatını kaybettiğini söylediği öğrenildi.

Arkadaşlarının ölmesi üzerine korktuklarını, cesedi bir bavula koyup, tamburunu söktükleri çamaşır makinesinin içine bavulla koyup, banyonun zeminine gömdüklerini itiraf etmişti.

Muhammed Eymen El M'nin, olaydan sonra Tunus'a döndüğü, birkaç hafta sonra vicdan azabı çekip durumu annesine anlattığı, annesinin durumu polise bildirmesi gerektiğini söylemesi üzerine Türkiye'ye dönüp olayı polise anlatıp ortaya çıkmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
AKP SAYESİNDE ÜLKE YOL GEÇEN HANI OLDU GÖÇMENLER ÜLKESİNE DÖNDÜK YAZIKLAR OLSUN SİZE O VERENLERE
Kameralar önünde vizeleri kaldırdık diye övünenler gurur duysun , işte ülkeyi ne hale getirdiler.
mülteci yurdum ..akp sağolsun her bok girdi memlekte
gelen giden bu ulkede sey yapiyo anadinuz siz onu cenabet ulke olcaz yakinda
Ülkemiz yol geçen hanına döndü mülteci çöplüğüne döndü.nekadar mülteci varsa sınır dışı edilsin ülkemiz temizlensin.
Almanyadaki 5 milyon Türk içinde Almanlar aynı şeyi söylese hoş mu olur? bu mülteci meselesi değil ünsanlık meselesidir.
Akp ile ne ilgisi var?
@adem_k29 kadına yönelik şiddetin önlenmesi hakkında ki kanunu okursanız nasıl A K P İLE İLGİLİ OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ 20 Mart 2012 SALI Resmî Gazete Sayı : 28239 KANUN AİLENİN KORUNMASI VE KADINA KARŞI ŞİDDETİN ÖNLENMESİNE DAİR KANUN Kanun No. 6284 Kabul Tarihi: 8/3/2012 BİRİNCİ BÖLÜM
bedevi çöplüğüne döndü ülke...
global bi dünyada yaşiyoruz. Ülke geliştikce yabancilar gelir gider buna alışmamış zihniyetler mülteci çöplüğü diyor. d
yazık çok yazık dünyada böyle bir devlet yoktur her çeşit ülkeden insan var kimin geldiği belli değil artık buna dur demek lazım çocuklarımızın geleceği karanlık
Akp ile ne alakası var GERZEKLER..ABD de kaç milyon mülteci var.. her milletten adam var vatandaş olarak.. Ayrica uyuşturucu pisliğine batan bizim medya film sektörümüz.. Uyuşturucudan tutuklanmayan oyuncu kalmadı.. her yer içki uyuşturucu oldu CHP sayesinde ve himayesinde.. sagolsun.. Eline kadehleri alıp içki eylemi yapanları unutmadik..
Ülke küçük arabistana döndü ab den gelecek paralar için ülke mülteci cenneti oldu dilenciler ab den para alıp ülkeyi suriyeli cenneti yaptınız hani ekonomi iyiydi ab kendi topraklarına almıyor enayimi bizimkilere veriyor 3-5 kurus Türkiyeye gönderiyorlar bunları bizim çomarlarda din iman edebiyatıyla uyutuluyor nasıl olsa ses yok seda yok!!!!!!!
git gide ülkemizde yabancılaşıyoruz. pkk biterse suriyeliler dağa çıkar bu gidişle
su testisi su yolunda kırılır olay budur
Diğer Haberler