HABER

Ünlü işadamının oğlu Kasım Garipoğlu'nun gece kulübünde parmağı koptu

Sümerbank’ın eski sahibi Hayyam Garipoğlu'nun oğlu Kasım Garipoğlu (32) geçtiğimiz Cuma gecesi İstanbul Emirgan'daki gece kulübü ‘Gizli Kalsın’daydı. Ve burada akılalmaz bir kaza yaşadığı ortaya çıktı. Kasım, liseli Münevver Karabulut’u vahşi bir şekilde öldüren ve vücudunu parçalara ayırarak bir çöp konteynerine atan Cem Garipoğlu'nun amcasının oğlu.

Ünlü işadamının oğlu Kasım Garipoğlu'nun gece kulübünde parmağı koptu

Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre, Kasım Garipoğlu 04.00’te çıkarken parmağını kulübün kapısına sıkıştırdı. Kopan parmağı Kasım Garipoğlu'nun arkadaşları yerde buldu ve hastaneye yetiştirildi. Parmak ameliyatla yerine dikildi.

Kasım Garipoğlu’nun amcasının oğlu Cem Garipoğlu liseli Münevver Karabulut’u öldürmüş ve hapishanede intihar etmişti.

(Cem Garipoğlu-Münevver Karabulut)

İNTİHARA KİMSE İNANMAMIŞTI

10 Ekim 2014’de Cem Garipoğlu’nun cezaevinde kendini asarak intihar ettiği bildirildi. Garipoğlu intihar mı etti, yoksa intihar süsü verilen bir cinayet sonucu mu öldürüldü, daha uzun yıllar Türkiye’nin sosyal gündemini meşgul edecek gibi görünüyor.

Cem Garipoğlu'nun cezaevinde çekilen ve basında yer alan son görüntüleri:


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
SAHİ HANGİ ÜLKEDE YAŞIYOR ACABA BU CEM GARİBOĞLU? NE KADAR PARA VERİLDİ KİME VERİLDİ BU PLAN İÇİN. BEN İNANMIYORUM DA BAŞKA İNANMAYANLAR DA ÇOĞUNLUKTADIR MUHTEMELEN.
@abdullahglr hala kurtlar vadisinimi izliyorsunuz ya devlet Cem Garipoğlu intihar etti diyor bitti neyin kafasını yaşıyorsunuz diyelimki o manyak yaşıyor kimin neyine yarar
@pirina0005 BAK VADİ SANA Bİ ŞEYLER KATMIŞ.HER NE KADAR TİYE ALSANDA.
@abdullahglr İyi bir para verildi ki aile arkasını bıraktı.Ben öldüğüne kesin inanmıyorum.DNA tesbiti bile yapılmadı.İçerde ölen bir garibi gömdüler,bu amca YURT DIŞINA FİRAR.
YA ADAM CEM GARIPOGLUNUN AMCA OGLUYMUS HEMEN ÖRSAN ÇAĞRIŞIM YAPTIRIYORSUNUZ RTE NIN KARDESIM 80 KG EROINLE YAKALANMIŞTI HER HABERDEN SONRA ONU YAZABILIRMISINIZ???
eleman ibizada yaşıyor hayatını, durum bu.
Geri Dön