HABER

Üvey baba dayağından kaçıp karakola sığındı

Bursa'da üvey babasının sık sık kendisini ve annesini dövdüğünü iddia eden 11 yaşındaki çocuk, karakola sığınarak polis ekiplerinden yardım istedi.

BURSA (İHA) - Edinilen bilgiye göre, Alacıharka Mahallesi'nde oturan Kadriye K., 8 yıl önce eşinden boşanarak Ender K. ile evlendi. İddiaya göre, eve devamlı alkollü gelen Ender K, Faik Yılmaz İpek İlköğretim Okulu 5. sınıf öğrencisi G.T.'yi dövmeye başladı. İşsiz Ender K.'nın eşi ve çocuklarını sık sık evden kovduğu da öğrenildi. Üvey babasının dayaklarından bıkan 11 yaşındaki G.T, bu sabah saatlerinde annesiyle birlikte Çarşı Polis Merkezi'ne giderek polisten yardım istedi.

Üvey baba dayağına maruz kalan çocuğa sahip çıkan polis, anne ve çocuğun ifadesini aldı. Gazetecilerin sorularını cevaplayan anne Kadriye K., "Eşim içip içip bize saldırıyor. Eline ne geçirirse vuruyor. Evden atıyor. Zaten üzerimize yürüdüğü zaman biz evden kaçıyoruz. Daha evvel de şikayet ettik, mahkememiz var. Mahkemede şikayetçi olmayalım diye şiddeti daha çok artırdı" dedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön