HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Uzungöl'deki 'insan sapanı'nda yürekleri ağza getiren kaza! “Bu videoyu izlemek en zor bana geliyor"

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

Trabzon Uzungöl’de kurulan insan sapanının halatı kopunca faciadan dönüldü. İnsan sapanına bağlı S.Ş. isimli bir kadın halatın kopmasıyla aşağı düştü. Yürekleri ağza getiren kazada S.Ş. bacağından hafif şekilde yaralandı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan S.Ş., “Mesela ben ihmaller sonucu ölüme bu kadar yaklaşacağımı bilmiyordum. Bu videoyu izlemek en zor bana geliyor" ifadelerini kullandı.

Olay, Çaykara ilçesindeki yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği turizm merkezi Uzungöl’de meydana geldi. Uzungöl bölgesinde kurulan insan sapanına binen S.Ş. isimli kadın havada asılı kaldığı esnada direklere bağlı halatlardan biri koptu.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

AW243801_03

Kopmanın etkisiyle S.Ş.’nin hızlı bir şekilde aşağı düşmesine bağlı olduğu diğer halat yavaşlattı.

AW243801_01

Yaşanan kaza yürekleri ağzı getirirken, kazada S.Ş. ayağından hafif şekilde yaralandı.

AW243801_02

“MESELA BEN İHMALLER SONUCU ÖLÜME BU KADAR YAKLAŞACAĞIMI BİLMİYORDUM"

O anları sosyal medya hesabından paylaşan S.Ş., “Mesela ben ihmaller sonucu ölüme bu kadar yaklaşacağımı bilmiyordum. Bu videoyu izlemek en zor bana geliyor ama insanların benim yaşadığım o korkuyu yaşamasını istemiyorum bilmeden tam anlamıyla güven vermeyen bir yerde denemelerini istemiyorum çünkü bu korku yaşanılacak bir korku değil” ifadelerini kullandı. (İHA)Bu içerik Enes Çırtlık tarafından yayına alınmıştır

En Çok Aranan Haberler