HABER

"Yapıştır, yapıştır" diye bağırarak sinkaflı küfür etti! Savunması daha da şaşırtıcı

Taksim'de, polisin denetim yaptığı kontrol noktasından otomobille geçerken bağıran ve sinkaflı küfür eden bir kadın gözaltına alındı. Saatlerce beklemesine rağmen taksi bulamadığı için taksicilere küfür ettiğini belirten kadın, hakaret ettiği ve maske takmadığı gerekçesiyle işlem yapılması için polis merkezine götürüldü. Gözaltına alınan kadın, "Ben genel konuştum arkadaşlar. Kişinin şahsiyetine hakaret etmedim. Karaktersizler dedim, küfür mü ettim?" ifadelerini kullandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 39 ilçede Yeditepe Huzur Denetimi gerçekleştirdi. Şüpheli araç ve kişilere yönelik gerçekleştirilen denetim noktalarından Taksim Meydanı'nda ilginç bir olay yaşandı.

"YAPIŞTIR, YAPIŞTIR" DİYE BAĞIRARAK KÜFÜR ETTİ

Polisin, bir taksiciyi durdurarak denetim yaptığı sırada, otomobille yoldan geçen bir kadın 'yapıştır, yapıştır' diye bağırarak, sinkaflı küfür etti. Bunun üzerine otomobilin peşinden koşan polis, aracı durdurarak kadını indirdi.

"POLİSE DEĞİL TAKSİCİYE KÜFÜR ETTİM"

Bir basın mensubunun, 'polise neden küfür ettiniz' şeklindeki sorusuna hakaretle karşılık veren kadın "Siz yanlış anladınız beni. Ben polislere etmedim, siz salak mısınız ya? Şu an var ya geri zekalı, geri zekalı konuşuyorsunuz. Polislere ben niye küfredeyim arkadaşım, salak mısın? Ben polise niye küfredeyim. Taksiciye ettim. Ben bugün 6 saat taksi bekledim. Ben 15 gündür İstanbul'da taksi problemi yaşıyorum. Kardeşim siz salak mısınız ya? Ben genel konuştum arkadaşlar. Kişinin şahsiyetine hakaret etmedim. Karaktersizler dedim, küfür mü ettim? Karaktersizler demek ne demek? Kişinin karakter bozukluğu demek. Sen 200 liralık yere 500 lira alıyorsan karaktersizsin arkadaşım. Tamam mı" diye konuştu.
Gözaltına alınan kadın hakaret ettiği ve maske takmadığı için hakkında işlem yapılması için polis merkezine götürüldü. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
ya ne kırılgan egosu varmış bu polislerinde arkadaş. kadın taksiciyi polisin durduğunu görünce yapıştır yapıştır diye ceza kesmesinden bahsetmiş. bunu anlamayacak kadar akıl yokmu, o kadar mı zeka yok ta kadını göz altına alıyorsunuz. sokakta her gün herkes herşeye herkese küfür ediyor, onları hiç gözaltına alan yok. polisin gücü demek ki anca kadına yetiyor. kesin hoşuan gitti, yarın öbür gün yazar artık instagramdan....
boş yapıyosun
yav ne diyorsun be kardeş polis görev başında birisi camdan kafayı sündürmüş yapıştır diyecek poliste şaka yaptı şaka mı diyecek adamlar günde bin çeşit insanla uğraşıyor hep polise saldırın kadının hiç suçu yok masumca yapıştırdı mı diyorsun pes valla
nerden biliyorsun öyle dediğini ? belki farklı birşey söyledi ?
küfrün gerisini yazmıyo ama eminim polise kufretmemistir ayrıca dünyanın hic bi yerinde polisin bizimkisi kadar geri plana çekildiği ve elinden hakları alındığı yok adam yakalıyor ardından saliveriliyor karakollarda neredeyse beş yıldızlı otel muamelesi yapılıyor cezaevlerise keza öyle ama insan hakları bizim memlekette işlemiyor öylemi biraz insaf be
TAKSİCİLEREMİ SÖVMÜŞ HELAL OLSUN
polise küfür suç, taksiciye küfür selbestmi. özrü kabahatinden büyük.
Geri Dön