KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yazın dolabınızda bulunması gereken 4 kullanışlı parça! Dolabın başında saatler geçirmeye son

  Yaz aylarında her kıyafetle uyumlu olabilecek ve kombin yaparken zamanınızı almayacak parçalar arıyorsanız doğru yerdesiniz! Her kadının dolabında bulunması gereken 4 parça ile günlerce farklı kombinler yapabilirsiniz. İşte yaz aylarının favori kıyafetleri...

  Yazın hem rahat olmak hem de şık görünmek istiyorsanız kıyafetlerinizde renk uyumuna ve kumaşa dikkat etmeniz gerekiyor. Yaz aylarının favorisi olan ketenler kaliteli bir görünüm sunarken rahat olmanızı sağlıyor. Aşağıda yer alan parçaları pastel tonlardaki renklerle kombinleyerek oldukça özenilmiş bir görünüm sağlayabilirsiniz.

  Instagram'da moda ve yaşam üzerine önerilerde bulunan bir hesap yaz ayında kurtarıcı 4 parçayı listeledi.

  1- BEYAZ KETEN GÖMLEKLER

  Ekran görüntüsü 2023-05-02 152045

  Keten gömlekleri hem jeanler hem de kumaş pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Yaza özel hasır çantalarınızla tamamlayabileceğiniz keten gömlekleri dolabınızda mutlaka bulundurmanız gerekiyor.

  2- KETEN PANTOLONLAR

  Ekran görüntüsü 2023-05-02 152230

  Keten pantolonlar kolay kırışmasına rağmen kaliteli duruşuyla her bedene uyum sağlıyor. Croplar ve basic üstlerle tamamlayabileceğiniz keten pantolonlar çabasız şıklığın anahtarı olarak görülüyor.

  3- BASIC TİŞÖRT

  Ekran görüntüsü 2023-05-02 152426

  Basic tişörtler hem yazın hem de kışın kurtarıcısı oluyor. Her kombine uyum sağlayan bu tişörtleri fularlarla zenginleştirebilirsiniz.

  4- BEYAZ PANTOLON

  Ekran görüntüsü 2023-05-02 152650

  Beyaz pantolonlar doğru kombinlendiğinde bambaşka bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Bu sene oldukça trend olan beyaz pantolonları siyah, lacivert, beyaz ve mavi renkleriyle tamamlayabilirsiniz.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler