HABER

Yemeksepeti'nde teknik arıza sorunu yaşandı: Yemeksepeti çöktü mü, neden açılmadı?

Online yemek platformu Yemeksepeti erişim sorunuyla gündeme geldi. Kullanıcılar, bugün akşam saatlerinde Yemeksepeti'ne erişim sorunu yaşadığını bildirdi. Yemek siparişi vermek için Yemeksepeti'nin internet sitesine giren kullanıcılar, teknik arıza uyarısıyla karşılaştı. Bunun üzerine kullanıcılar, 'Yemeksepeti çöktü mü?' ve 'Yemeksepeti ne zaman düzelecek?' sorularının cevabını araştırdı. Peki Yemeksepeti çöktü mü? Yemeksepeti neden açılmadı?

Yemeksepeti'nde teknik arıza sorunu yaşandı: Yemeksepeti çöktü mü, neden açılmadı?

"Yemeksepeti çöktü mü?" sorusu akşam saatlerinde gündem oldu. Çünkü kullanıcılar, Yemeksepeti'nden sipariş vermek için siteye girmek istediklerinde teknik arıza uyarısı ile karşılaştıklarını bildirdi. Peki Yemeksepeti'ndeki sorun neydi?

YEMEKSEPETİ'NDE TEKNİK ARIZA SORUNU! YEMEKSEPETİ ÇÖKTÜ MÜ?

Yemeksepeti'nin internet sitesine girmek isteyen kullanıcılar “Sistemde teknik bir problem oluştu, teknik ekibimiz bu konuyla ilgileniyor. En kısa sürede sorunu çözüp aranıza döneceğiz. Sabrınız için teşekkürler'' uyarısı ile karşılaştı.

Yemeksepeti ekran görüntüsü

Yemeksepeti'nin mobil uygulamasında ise "Bir hata oluştu, lütfen tekrar deneyiniz" uyarısı çıktı.

yemeksepeti-1

Kullanıcılar, Twitter'dan da Yemeksepeti'nin çöktüğüne ve sistemin çalışmadığına yönelik paylaşımlarda bulundu.

yemeksepeti-2

yemeksepeti-3

Yemeksepeti mobil uygulamasının ve internet sitesinin çöktüğü düşünülürken, saat 18:00 sularında sorunun düzelmeye başladığı ve platforma tekrar giriş yapılabildiği görüldü.

Yemeksepeti'nden ise konuya ilişkin resmi bir açıklama elimize ulaşmadı.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler