HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yeni Şafak yazarından Bakan Kılıç'a: Adam gelir dinler, Yusuf Kaplan konuşuyor

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'la Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan ile arasında 'rahatsızlık' diyalogu kameralara yansıdı. Kaplan "Adam gelir dinler. Yusuf Kaplan konuşuyor, Abuzittinin birisi değil ki" demesi üzerine Kılıç, "Anladım hocam. Kusura bakmayın rahatsız ettik sizi" diyerek konferans salonundan ayrıldı.

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Siirt Valiliği tarafından düzenlenen Kitap Fuarı'nı ziyaret etti; stantları gezdi, çocuklara ve gençlere çeşitli hediyeler dağıttı.

'TABİİ Kİ GİT ABİ, NE İŞİN VAR YA?'

Kılıç ve yanındakiler Kaplan'ın imza kampanyası çerçevesinde konferans verdiği salona girdi. Bu sırada kürsüde konuşma yapan Kaplan'ın yanına giden Kılıç, "Nasılsınız hocam, iyi misiniz?" diye sordu.

Kaplan "İyiyim, neredesin abi ya?" demesi üzerine Kılıç, "Öyle bir şey yaptın ki ben gideyim hemen ha.. Valla ben hemen çıkayım" dedi. Kaplan da "Tabii ki git abi. Ne işin var ya?" diye karşılık verince ortam tatsızlaştı.

KILIÇ: TAMAM, BEN ANLADIM HOCAM

Kısa süre duraksayan Kılıç, "Ne oldu, hayırdır ya?" diye soru sordu. Yazar Kaplan bunun üzerine, "Adam gelir dinler. Dolaşıyorsunuz, Yusuf Kaplan konuşuyor. Abuzittinin birisi değil ki. Adam 5 dakika dinler, 10 dakika dinler" dedi.

Bunun üzerine Kılıç, "Peki, tamam, ben anladım hocam. Kusura bakmayın rahatsız ettik sizi" diyerek konferans salonundan ayrıldı.


En Çok Aranan Haberler