HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yurt dışındaki Nvidia GeForce Now fiyatlarına büyük zam! İşte yeni fiyatlar

Nvidia GeForce Now fiyatlarına ''global pazarda'' zam yaptı. Zam ile birlikte GeForce Now'un yurt dışındaki fiyatlarında büyük değişiklik yaşandı. Türkiye'deki GeForce Now fiyatları için ise henüz bir değişiklik yok.

Yurt dışındaki Nvidia GeForce Now fiyatlarına büyük zam! İşte yeni fiyatlar

Nvidia GeForce Now, yurt dışında uzun bir süredir kullanılıyor. Nvidia'nın bulut tabanlı oyun hizmeti, geçtiğimiz haftalarda ise ''GeForce NOW powered by GAME+'' adıyla Türkiye'de kullanılmaya başlandı. Bu dönemde GeForce Now Türkiye fiyatları sosyal medya kullanıcıları tarafından sıklıkla eleştirildi. Fakat Nvidia, resmi blog sayfasında yaptığı açıklama ile GeForce Now fiyatlarına zam uygulama kararı aldığını duyurdu. Ancak bu zam yurt dışında geçerli.

İŞTE YURT DIŞINDAKİ YENİ NVIDIA GEFORCE NOW FİYATLARI

Nvidia'nın paylaştığına göre Founders üyelikleri bitti ve bunun yerini Priorty üyeliği aldı. Priorty üyeliği ile birlikte, GeForce Now'ın aylık fiyatı ABD'de aylık 4,99 dolardan 9,99 dolara yükseldi. Yıllık fiyat ise 99,99 dolar oldu. ''GeForce NOW, kurucu üyelerimiz olmadan bugünkü gibi olmazdı'' diyen Nvidia, mevcut Founders abonelerine aylık 4,99 dolarlık bir Founders for Life avantajı da sunacağını söyledi. Ayrıca Avrupa'da ve İngiltere'de de fiyatlar arttı.

GeForce Now

GEFORCE NOW TÜRKİYE FİYATLARI NE KADAR?

GeForce Now ülkemize Turkcell iş birliği ile GeForce NOW powered by GAME+ adıyla gelmişti. Türkiye'de halihazırda BASIC paket, ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. PREMIUM paket ise aylık 74,90 TL'den oyuncularla buluşuyor. Lansmana özel 3 aylık PREMIUM paketin fiyatı ise 149,70 TL. Nvidia yurt dışındaki GeForce Now fiyatlarını değiştirse de henüz Türkiye'deki GeForce Now fiyatlarında bir değişiklik yapılmış değil.

Express


En Çok Aranan Haberler