Yusuf İslam, TBMM’de

ANKARA (CİHAN)- Cambridge Camii Projesi heyetinde yer alan dünyaca ünlü sanatçı Yusuf İslam, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile görüştü. İslam görüşme sonrasında da Genel Kurul'u gezdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile bir araya gelecek Cambridge Camii Projesi heyetinde yer alan sanatçı Yusuf İslam bu sabah TBMM'yi ziyaret etti. Meclis Başkanı Cemil Çiçek ile görüşen heyet, ardından Genel Kurul salonunu da dahil olmak üzere Meclis'i gezdi.

CİHAN

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ON BUÇUK YILDA ANLAYAMADIGIM TEK SİYASİ PARTİ AKP BDP NİN DURUŞU BELLİ YALNIZ KÜRT LERE HİTAP EDER MHP İSE TÜRK MİLLİYETCİLİGİ CHP SOSYAL DEMOKRAT ATATÜRK İLKELERİNE BAGLI AKP DAHAÇOK İSLAMİ KESİMİN OY VERDİGİ BİR PARTİ NERDE TÜRKİYENİN TAMAMINI KUCAKLAYACAK BİR PARTİ ACİLEN İNANANI İNANMAYANI SAGINI SOLUNU MİLİYETCİSİNİ ARABINI LAZINI KÜRDÜNÜ TÜRKÜNÜ KUCAKLAYACAK YENİ BİR PARTİNİN SEÇİMLERE KADAR KURULMASINI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ.
sen akp yi yanlış algıladıysan bu saadece senin anlayışın ve eksikliğin arkadaşım
YUSUF EFENDİYİ NEDEN BAŞ TACI YAPARSINIZ BİZDE ÖYLE YUSUFLAR VARKİ SİZİN BİLMEDİGİNİZ.ONLARI ARAYIN BULUN.
Cambridge şehri bizim Yalova'dan ufak ve tam 7 tane camisi var, bu işin arkasında bir iş var.
30 yıldır bir çaba içindeki kürtler artık yeter aşamasına geldi. bu uğraşın boş olduğunu ve sonunun iç karışıklık ve bölgesel katliam olacağını anlayıp bu meseleyi soğutma ve unutturma çabasına girdiler. açılım dediğimiz de bu düşüncenin karşılıklı benimsenmesi diye düşünüyorum.yoksa bu ülkede yaşayan herhangi bir azınlığa ne bir hak nede bir karış toprak vermek kimsenin haddine değil.halk tan icazet almadan buna kalkışan ne siyasi nede askeri bir otorite intihar etmiş olur.böyle bir cehalete kalkışanların sonu kaddafi den beter olur.
oyumla iktidara gelen hükümet in bile buna kalkışaşacağını zannetmem. onlara bu konuda güveniyorum. inşallah sonu ülkemiz için hayırlı olur.
Diğer Haberler