Zaman yolcusu gelecekten gelen fotoğraftan sonra şimdi de sayısal loto sırrı paylaştı

2118 yılına ait bir fotoğrafa sahip olduğunu söyleyen Alexander Smith video paylaşım sitesinde yayınladığı görüntüleriyle dünyaya adını duyurmayı başarmıştı.

Alexander, şimdi de şans oyunlarıyla ilgili yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Yeni bir zaman yolcusu daha ortaya çıktı!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
buradan anlaşılacağı üzere gelecekte bile kelliğe çare bulamamışlar..
Yalancı düzenbaz.gaybi Allah tan başka kimse bilemez.yalancı bunak
bişey anlayan varmı. bunakça düşünceler
Dünya göğünü şimdiye kadar kimse aşamadı ve su dolu karanlık göğe ulaşılamadı. En yakın gökten sonraki diğer gök tabakalarında zamana yolculuk olabilir ama uzay yoktur. Yeryüzü yedi kat göklerin zeminidir ve döşek gibi satıhlanmış, düzdür, devekuşu yumurtası dairesel düzlüğüdür. Erzurumlu İbrahim Hakkı'nın Marifatnamesi dikkate değer bence, çünkü düz veya döşek gibi satıhlanmış dünya ve yeni gökler anlayışı, her geçen gün milyon taraftarlar kazanıyor.
insan önünü görmeden arkasını ne yapsın
önümüzdeki haftadan geldim.durum şu: febe:0 GALATASARAY:7 aykut kocaman:bu ortamda şampiyon olmamız zor görünüyor. M.city,Bayern Münih ve Barcelona şampiyon Abd:Pyd ye ağır silah vermiyoruzu tekrarlayacak Mustafa KEMAL ATATÜRK YİNE GÖNLÜMÜZDE OLACAK...
HANİİ BUNU ALMIŞTILAR İÇERİİİ HALEN DIŞARDA ADAMM. SEN GİTT ONLARII NİNENE ANLATT KÂMİLL
Gecmise donme olsaydi gelecekten gelen kisiler zaten olurdu. Gelecek daha yasanmadi. En azindan insan oglu icin. B nin oglu A gelecekten gelse ve dogmadan once B yi oldurse yani babasini. O zaman hic dogamayacak. Hic dogmayan kiside babasini olduremez. Buyukbaba paradoksu gelecekten donmeyi imkansiz kiliyo. Donseler bile midahale edemezler sadece izlerler. Gelecege gidenlerde geri donemez. Isik hizinda hareket edildiginde zaman sende yavaslar ve gelecege gidersin ama bu islemi terse ceviremezsin.
bir kere ABD denen devlet 2100 yılını kesin görmez.bide hala kel.bari saç ektirseymiş
Önerim;o sayısalı kendi oynasın tuttursun da üstüne doğru dürüst bir elbise alsın...
yapay zekanın sürekli tekrarlanmasını bir hedef gibi gördükleri aşikar
Diğer Haberler