Almanya'da G20 Zirvesi için görevlendirilen polislerden cinsel ilişki skandalı

Almanya'da 7-8 Temmuz'da düzenlenecek G-20 Zirvesi'nin güvenliğini sağlamak amacıyla Berlin'den Hamburg'a götürülen polis memurları büyük bir skandala imza attı. Organizasyonun güvenliği için zirveye gönderilen polislerin sokak ortasında cinsel ilişkiye girdikleri ortaya çıktı. Ayrıca polislerin tuvaletlerini sokağa yaptıkları ve rastgele havaya ateş açtıkları belirtildi. 300 polis içinden yaklaşık 3 birimin cinsel ilişki skandalı yüzünden görevden alındığı ifade edildi.

Almanya'nın Hamburg kentinde 7-8 Temmuz'da düzenlenecek G20 Zirvesi'nin güvenliğini sağlamak amacıyla Berlin'den getirilen polis memurları, kamuya açık alanda seks yaptıkları için görevlerine son verildi.

Reuters'ta yer alan haberde, söz konusu polis memurları yalnızca açık havada seks yapmadığı, aynı zamanda sokaklara da pislediği ve partilerde silahlarını çıkarıp havaya ateş açtığı da belirtildi.

3 BİRİMİN GÖREVİNE SON VERİLDİ

Hamburg polis sözcüsü, yaklaşık 300 polis arasından üç birimin görevden alındığı ve organizasyonun güvenliğini sağlayan ekipte yer almayacaklarını doğruladı.

Alman Bild gazetesi, polislerin Hamburg'da konakladığı bir konteyner kentte söz konusu birimlere mensup bazı memurları sivil kıyafetlerle içki ve nargile içerken yansıtan fotoğraflar yayınladı. Bild, bazı polislerin partide cinsel ilişkiye girdiği bilgisine de haberinde yer verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Bizde kapalı kapılar arkasında dönen ahlaksızlıklar bütün Avrupa ülkelerinden daha fazladır. Ancak sonucunda cinayet olursa medyaya yansıyor buzdağının görünen yüzü...
Akıllı ol biraz.. Biraz da onurlu
@mazlumx68 Sen kendini tarif etmişsin evlat..
ne beklenirki avrupa nın kültürü
he soyle bunlarin nasil kotu insan olduklarini halk gorsun belki bu ulkenin kiymetini anlarlar
Bende önemli bişey sandım..:)
kıyamet alametleri vol.21313
alın size disiplin
Alman ve Batı medeniyeti Avrupa ve batı nın medeniyetine hayran olanlar alın görün işet düzeni sağlamakla görevli polisler topluca bunu yapıyorsa dişünün artık alaman ve avrupa halklarının zihniyetini. Bir sözde insan olanlar birde özünde insan olanlar bunlar hangisi karar sizin
size kral bi adres cityswinger.dk kimin kime atladigi belli degil avrupa icin gayet normal seyler ..
akplileri almanyada siyaset yaptırmıyorlar diye yandaş medyanın uydurmaları bunlar komik
bize insanlı dersi vermeye kalkışan avrupa . birazcık insanlıkk
ne kadar ahlaksız olursa olsun bir babanın kızıylq ilişkiye girdiğinden daha köyüsü olamaz bu da mallasef bizde var önce kendimizi tartmamız lazım
arkadaşlar Hamburga daha önce gitmiş olan varsa nedenini iyi anlar "Reeperbahn" google lıyabilirsiniz yoksa başka bir yerde yapılmaz bu :)
AKP'nin yandaş medyasının uydurmaları bunlar. Daha askerine düzgün yemek çıkaramayanların kötülemelerinden başka bişey değil.
Diğer Haberler