Yoğun bakımda tecavüz skandalı

Hindistan'ın Kanpur şehri bir genç kızın yoğun bakım ünitesinde tecavüze uğradığı iddiasıyla sokağa döküldü. Kanpur şehrindeki Jagriti Hastanesi önünde toplanan protestocularla polis arasında çatışma çıktı. Protestocular polislere taş ve sopalarla saldırırken, kalabalığın arasında kalan bir polis memuru aldığı darbelerin ardından bilincini kaybetti.

22 Haziran 2017 18:02
PAYLAŞ
TWITTER
Yoğun bakımda tecavüz skandalı

Hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde 17-18 yaşlarındaki Akansha isimli lise öğrencisi genç kızın Jagriti Hastanesi'nin yoğun bakım ünitesinde tecavüze uğradığı öne sürüldü.

Hindistan basınında haberin yayılmasıyla kentte yüzlerce kişi sokağa döküldü.

Bir refakatçi tarafından ilaç verilerek tecavüze uğradığını iddia eden Akansha, olayı şu şekilde anlattı: Yoğun bakıma alındıktan sonra annem üzerimdekileri değiştirdi. Gece geç saatte genç bir adam geldi ve kıyafetlerimin ıslak olduğunu, değiştirmem gerektiğini söyledi. Ona bir hemşireyi ya da annemi çağırmasını söyledim ama reddetti. Beni banyoya götürerek, ondan utanmamam gerektiğini söyledi. Gömleğimin düğmelerini çözmeye çalışınca ondan kaçtım. Ancak bana bir ilaç enjekte etti ve kendimden geçtim.

Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

Okuyucu Yorumları2 yorum
  • 249 Oy
    dünyanın her köşesinde bi tecavüz bi taciz vakası var Allah sonumuzu hayır etsin
  • 21 Oy
    manyak hintliler polislerin ne günahı var itirazını yap ortalığı yakıp yıkıpta buna hak aramamı diyorsunuz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.