Alaattin Çakıcı'dan yeni açıklama! Yine tehdit etti

Geçtiğimiz hafta avukatı aracılığıyla gazeteciler hakkında tehdit içerikli bir açıklama yayınlayan Alaattin Çakıcı yazdığı yeni mektupta, "Hakaretler devam ederse, gerekirse eyleme dönüştürebilirim" dedi.

Geçtiğimiz hafta avukatı aracılığıyla gazeteciler hakkında tehdit içerikli bir açıklama yayınlayan Alaattin Çakıcı'dan yeni bir mektup geldi. "Bu ülkede bugüne kadar ne suç işlemişsem, bedelini ödedim ve cezasını çektim" diyen Çakıcı, "Hakaretler devam ederse, gerekirse eyleme dönüştürebilirim" ifadesini kullandı.

"SUÇLARIMIN ARKASINDAYIM"

Geçtiğimiz hafta yayınladığı tehdit içerikli mesajla gündeme gelen organize suç örgütü liderliğinden hükümlü Alaatin Çakıcı, bugün sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir mektup yayınladı. Çakıcı, mektubunda, "İşlemiş olduğum suçların arkasındayım" dedi.

"AF ÇAĞRIM KADER MAHKUMLARI İÇİNDİR"

Çakıcı, kendisini ziyaret eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi, hakkında yapılan haberlerin içine çekmeye çalışanlara tepki gösterip şunları söyledi: "Hiç kimse ortalığı karıştırmasın. Ben mahkum adamım. Rabbim bana ne kadar ömür verdiyse o kadar yaşayacağım. Af talebim yoktur, asla olmadı! Cumhur İttifakı'na karşı olan eski cumhurbaşkanı yetkisini kullanarak birçok kişiyi affetti. Bunlardan biri KOAH sebebiyle tahliye oldu. Benim Af çağrım kader mahkumları içindir."

"KÜÇÜK BEYİNLİLERE SORUYORUM"

Süresiz sağlık raporuyla yeniden gündeme gelen Çakıcı, hastalığının 6 ayrı hastane tarafından tespit edildiğini ve bu yüzden kendisine rapor verildiğini ifade etti.

Kendisi üzerinden Cumhur İttifakı'nın delinmek istendiğini iddia eden Çakıcı, "'Kriminal suçluyum ama doğduğum günden beri vatanıma düşüncede bile ihanet içerisinde olmadım. Amaçları benim üzerimden Cumhur İttifakı'nı delip acaba İyi Parti, CHP, ufak bir olasılıkla HDP ile iktidar olur muyuz düşüncesinde olan küçük beyinlilere soruyorum" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
YAV HE HE AHI GİTMİŞ, VAHI KALMIŞ.HAREKETE GEÇECEKMİŞ.SEN GİT BİR BUDİST TAPINAĞINDA TEPEDEN TIRNAĞA BİR ARINDA GEL.
işte akepenin bahçe koruması olan bahçelinin mehepesi bu eşkiyalara af gelsin istiyor.
devletin gücü mafyaya yetmiyor.
Mükemmel. Mafia devleti olduk.
BENCE BİRİLERİ ARAYA GİRİP ORTAMI SAKİNLEŞTİRSE İYİ OLACAK BİR SIKINTI YAŞANMASIN DİLİYORUZ İŞLLH
o kadar suçlusun ki hala suç işlemeye meyilli olduğunu da kanıtlamış oldun. KAÇ CAN ALDIN. ALAH'IN VERDİĞİ CANA NASIL KIYDIN. VE HALA KONUŞARAK DAHA ÇOK CAN YAKABİLİRİM DİYORSUN VE BUNUNLA DA ÖVÜNÜYORSUN. TEK KELİMEYLE YAZIKLAR OLSUN
Bahçeli'nin kankası......
tüm mayfa neden o partiyi destekliyor
bunlara haber değeri verip yayınlıyorsunuz ya size bravo mynet. mafya bozuntuları.
Bu ne biçim memleket??Bu ne biçim Adalet??
chpkk lılar hdp liler büzüğü yiyen buraya Alaaddin Çakıcı hakkında yorum yapsında göreyim yorum kısmını boş bırakmışsınız hayırdır ?
Bunları havlatan bahçelidir.Hükümet ortağı çeteyi ziyarete giderse onlarda kendilerini otorite sayacaklar elbette..Birazda daha havlarsan belki sana özel af çıkartırlar. Sanamı kaldı kader mahkumlarına af çıkarttırmak.Kimse susurluktan ders almamış anlaşılan, çetelerle iş tutan siyasileri susurlukta görmüştük.
yaw sen kimsin mafya bozuntusu. ne bk yiyecen... çapın ne ne olacak ateş ol kendini yakarsın... senin gibi pisliklere kalan 3 'ün biridir. pislikler ne çokmuş. bitmediler bi!
yakında dışarda bu görürsünüz.
işte bu yüzden sen ve senin gibiler cezaevinden çıkmamalı, sen içeriden tehdit ediyorsan dışarda iken neler yapacağını düşünmek istemiyorum.
ulan sen kimsin ki senin üzerinden hükümet kurma planları yapılsın. seni konuşturanlar da suç ne diyelim. koskoca ülkemin gündemine bak neler konuşuyoruz. artık şu dış mihraklara da gereken cevabı versek diyorum piyasalar kan ağlıyor...
ÖLMÜŞ EŞEK KURTTAN KORKMAZMIŞ DİYOORRRRR
senide cikaracaklar az sabret
İşlediğim suçların bedelini ödedim diyor. İşleyeceğim suçların bedelini de öderim diyor. Adam alenen uslanmıyor, demekki af diye bir şeyi hiiç gündeme getirmeyeceksin çünkü bunlar akıllanmıyor.
aladin çakıcıyı kimler koruyor ne konuşuyor kimi tahdit ediyor nasıl konuşuyor bizim üzerimizde kimligimiz çıkmasa derdimizi anlatamıyoruz kimse dinlemiyor şüpeli diye birisi yetişirde kimligimiz gelirse anca derdimizi anlatabiliyoruz o ceza evin den hağla konuşup tehditler savuruyor neden adalet bize ağrı bakıyor da çakıcıya düzgün bakıyor adalet demi etkiliyor hep bizemi adaletin terazisi ağrı bakıcak
salak bu yaa
Muz devleti mahkumu helal olsun yakında mebusluk için başvurur artık Bahçeli beyin takımından
Diğer Haberler