Bu da cenaze teslimatı

BDP'li vekillerle PKK'lı teröristlerin yol kesme sırasında karşılaşma ve kucaklaşmalasından sonra bir başka skandal da Kato dağlarında yaşandı.

Bu da cenaze teslimatı

Kato dağlarında operasyonlarını sürdüren güvenlik güçleri tarafından öldürülen 7 teröristin cesedi kendilerini Sivil İnsiyatif olarak adlandırılan gruba teslim edildi.

Kato dağlarında bulunan Laleş Yaylasında yaşandığı ileri sürülen skandalda, PKK'lı teröristler, güvenlik güçleri ile girdiği çatışmalarda ölüp, çatışma alanından kaçırdıkları terör örgütü üyesi arkadaşlarını kendilerini Sivil İnsiyatif olarak adlandırılan kadın ve yaşlılara teslim ettiler. Teröristler tarafından el yapımı sedyelerde getirilen terörist cenazeleri Sivil İnsiyatif grubuna kendi teslim edildi. Teslim sırasında PKK'lı teröristler alkış tutarken teslim alan grup da terör örgütü elebaşısı lehine sloganlar attı. Dün ilçe merkezine getirilen cenazeler ilçe girişinde güvenlik güçleri tarafından kesildi. Cenazeleri vermek istemeyen grupla asker arasında taşlı sopalı çatışma yaşandı. Alınan terörist cenazeleri otopsi işlemleri için Malatya Adli Tıp kurumuna gönderildi.

PKK'ya yakın internet sitesi Fırat Haber Ajansının sitesinde yayınlanan fotoğrafların Beytüşşebap ilçesine 2 km uzaklıkta bulunan Laleş yaylasında çekildiği ileri sürüldü.

[

](http://cevaplar.mynet.com/soru-cevap/pkkli-teroristler-cesetlerini-sivil-insiyatif-denilen-gruba-teslim-etmesi-ile-ilgili-yorumunuz-nedir-/6287632)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 129 yorum
Sonunuz geldi hainler.TÜRK ORDUSU hep 20 yaşında olacak.bizim kahraman şehitlerimiz fatihalarla ,salavatlarla cennete giderken,sizler ağaç sedyelerle,sloganlarla cehenneme gidecek.Hainlerin yeri asla cennet olmaz.ALLAH topunuzun cezasını versin.
Fırsat bu fırsat deyip hepsini temizliyeceksin. İllaki dağa çıkmalarını, askerlere pusu atmalarınımı bekleyeceğiz, zaten terörist bunlar oracıkta bir arada iken öldüreceksin piçleri. Ben insan haklarını falan bilmem bu bizim hakkımız.
Türkiye Cumhuriyetinin böyle bir ilçesi ve vatandaşı olamaz devlet gereğini yapmalıdır. hainler yok edilmelidir.
AKP UYUMA EVET OYLARINI BOŞUNA ALMADIN ANAYASA MADDELERİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN ... DEĞİŞTİR KARDEŞİM PKK YANDAŞLARINA BİLE İDAM CEZASI GETİR BAK BAKALIM MEDYA PKK HABERİ BULABİLECEKMİ KISA ZAMAN İÇERİSİNDE ANAKUZULARINI ŞEHİT VERMEKTEN BİZ BIKTIK SİZ BIKMADINIZ
güvenlik güçleri ilçenin girişinde beklediğine göre pkk ile buluşacağını biliyordu bu gurubun neden müdahale etmedi neden kalanlarıda o 7 leşle birlikte onları gelip alacak it gurubuna teslim etmedi bu kare türkiye sınırları içerisinde yaşanıyor sayın başbakan ey devlet büyükleri muhalefet yapanlar oy dilenmek için soytarı gibi dolaşan vekiller nerdesiniz uyanın bakın neler yaşanıyor topraklarında ulu önder atatürk ün kemikleri sızlıyordur bakında ibret alın
TERÖRİST CENAZELERİ OTOPSİ İŞLEMİ İÇİN MALATYA ADLİ TIP KURUMUNA GÖNDERİLMİŞ. YAHU BU LEŞLERİ NERESİNDEN VE HANGİ SİLAH İLE VURULDUĞUNU TESPİT İÇİN BU KADAR MASRAFA VE EZİYETE GEREK VARMI.AKBABALAR ONLARA GEREKEN OTOPSİYİ YAPACAKLARINDAN HİÇ KİMSENİN KUŞKUSU OLMASIN . MEHMETÇİĞİMİZE BİRDE BU LEŞLERİ TOPLATTIRIP EZİYET ETMEYE NE HAKKINIZ VAR. SAYIN VEKİLLER O GÜZELİM KOLTUKLARDA OTURUP GÖREV YAPMADIĞINIZ ,VE EŞKİYALARIDA O KOLTUKLARDA OTUTTURDUĞUNUZ İÇİN YEDİĞİNİZ HER LOKMA HARAM OLSUN.
barbarlığınızı ne güzel ne güzel anlatıyorsunuz başka söze gerek yok
sanada içtiğin her damla su kanser yapar inşallah
serif_eke, Gaziantepte 1,5 yaşındaki bebeği bomba ile katlederken barbar olunmuyormu? önce çuvaldızı kendine batır. narnialand cümlenin sonundaki inşaallah kelimesi içinde Allah kelimesi var sen allaha inanıyormusun?
Domuz eti ile beslenen kanı bozuk ateistler.Sivil insiyatifmiş,mal gibi parayla alınıp satılan yaratıklar ne zaman insiyatif sahibi oldunuz.Doğurup dağa salarak adlarını dahi bilmediğiniz hain evlatlarınızın leşinimi almaya gittiniz.allahın gazabı üzerinize olsun.
Amin Allahın laneti ve gazabı üzerlerine olsun. tüm vatan hainlerinin. yediği tabağa pisleyen nankör insanların.
O CESETLERİN PKKLI OLDUĞU NE BELLİ. BELKİDE PKKNIN İNFAZ ETTİĞİ GARİBANLARA AİTTİR. BU ÜLKE NELER GÖRDÜ NELER. TABUTLARIN İÇİNDE NELER TAŞINDI, ÖLDÜRDÜKLERİ ARKADAŞLARINI OMUZLARINA ALIP PRAVAKATÖRLÜK YAPANLAR VE DAHA NELER NELER. HER OLAYA ÖYLE HURRAA DALMAMAK LAZIM...
bukadar insanın o yaylaya gidip terör örgütü ile buluşup cesetleri şehre taşımasından istihbaratımızın haberi olmalıdır yoksa vay halimize kimbilir daha neler oluyor.bu çapulcular hiçbizaman ülkemizi bölemiyecek yanlız evlatlarımızın canı yanıyor.
Yüzde elli AKP ye oy verdiniz AKP niz dedi ordu başka işlerle uğraşıyor terörle iş birliği yapıyor dedi ne kadar komutan varsa içeri attı AKP kendi adamlarını getirdi ordunun da emniyetinde istihbaratında başına. Şimdi hesap soracağınız yer burası değil hükümet ne oldu halloldumu her şey o kadar askeri komutanı içeri atınca? terör bittimi dahamı hortladı? AKP nin yalanlarına inanıp oyuna geldiğinizin onların yapmak istedikleri ve kurmak istedikleri dini düzen için sizleri kullandıklarının farkına hala varamadınızmı?
Allahım n güzel bir görüntü, Mevlam hepsinin leşini göstermeyi nasip etsin
Emin ol Sen böyle düşünüyorsan Onlarda Asker Cenazesine Böyle Senin Düşündüğün Gibi Düşünüyordur
amin vekilleri dahil hepsinin
bu cenaze degil leş teslimi bu arada bu olayın ETKİSİZ YETKİLİLERE birşeyler anlatmasını bekliyoruz biz vatandaş cehaletimizle anlamışken bunlar hala asıl kansızların yardımını yeşil kartını kömürünü vs vererek mükafatlandırmaya devam ediyorlar bakalım nakadar sürecek biz genede ETKİSİZ YETKİLİLERİ göreve çagırıyoruz yoksa ulu önderin bize verdigi görevi TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARI VE TÜRK GENÇLİGİ OLARAK YAPMA ZAMANI geliyor bitirin artık bu köpekleri yoksa iç savaş yakındır allah korusun
BÖYLESİNE REZİL BİR ŞEKİLDE FATİHA BİLE OKUNMADAN CEHENNEM YOLCULUĞU BAŞLAR AKP UYUMA ARTIK YETER DİĞER HÜKÜMETLERİN BAŞINI EKONOMİ YEDİ SENİN BAŞINIDA BU TAVİZ VERDİĞİN TÜRKİYE BÜTCESİNİN ÇOĞUNU HARCADIĞIN KÜRT AÇILIMIDA SENİN BAŞINI YİYECEK AT GÖZLÜĞÜNÜ ÇIKART ARTIK CENABI ALLAH IN ADALETİ VAR SAKIN UNUTMA!!!!!!!!!!
SEÇİMLERE KADAR MİLLİYETÇİ TAVIR VE SÖYLEM KARARI ALAN AKP DAHA 1 AY ÖNCE DİLE GETİRDİĞİ BÖLÜCÜ BAŞINA EV HAPSİ VE PKK,YA GENEL AF,FI NE ZAMAN ÇIKARACAK SEÇİMLERDEN SONRAYA KALDI GALİBA
cenazaye bile tahammül edemiyorsunuz. bu ülkeyi sizin gibi düşünenler böldü bile hangi türk rahat bir şekilde fırat ı geçebiliyor
ben çok rahat geçtim
Biz TÜRK MİLLETİ olarak herzaman heryerdeyiz. Dünya durdukça TÜRK lük yaşayacak. Ama klleş köpekler teker teker dağlardaki inlerinde geberecekler. NE MUTLU TÜRK ÜM DİYENE. En büyük gururumuz TÜRK olmak.
O bereketsiz topraklara geçipte napalım? Ne işimiz olabilir orlarda? Ama işimiz olursa rahatlıkla geçeriz emin ol hemde ezer geçeriz...
sen selahattin eyyübinin adını lekeleme bence.sana olsa olsa o.ç koyyibi olur
Kürt vatandaşlarımız Fırat ın diğer tarafına rahatça geçebiliyorsa sorun Fıratın ötesini rahat geçemeyen Türk`lerde değildir.
s.eyyubi eğer bu teröristleri savunuyorsan bari şu rumuzunu değiştir.o büyük insanın ismnine saygısızlık etme en azından.
Bu haberi yapan kişi bence ya habercilikle alakası yoktur,yada bu ülkede yaşamiyor.PKK dediğiniz insanlar bu ülkenin içinde büyümüş kişilerdir.Amacınız haberclik değildir,amacınız bu ülkenin içinde düştüğü sorunları dahada büyütmek ve insanları birbirine düşürmektir.bunlar eğer sıkandalsa,PKK ile görüşen gazetecilere ne dersiniz.PKK gökten inmemiş? o topraklara.Artık bu ırkçı,inkarci ve barbar zavalılığınızdan kurtulub,bu ülkenin kanayan yarasına çare bulalım.Ölen insanın canazesini kaldırmakta bu ülke insanının görevidir.Eğer bu ülkede beraber insanca yaşamak,istiyorsak,gereği budur.
HELAL OLSUN HALKIMA!
Halkına mı !!! Bunu diyen adama SEN KİMSİN HALKIN KİM LEN derler. 3-5 tane cahil kafası basmayan adam bir araya geliyor diger 3-5 çapulcuda bunlara gaz veriyor.Al resim ortada... ELHAMDULİLLAH MÜSLÜMANIZ VE ELHAMDULİLLAH TÜRKÜZ . bizi isyankar akılsızlardan ayıran özellik budur işte.
ALLAH BELASINI VERSİN KÜRT HALKININ...
vatan sever kürt kardeşim hariç öbürünün ALLAH (C.C) kahretsin versin
O Halkın 2 3 tane çapulcumu??? Ağlattığınız analarımızın hakkını nasıl vereceksiniz çok merak ediyorum. Allahın gazabı üzerinize olsun.
en ıyı kurt olu kurt allah yuzlerındekı nuru almıs bunların gebersınler
BÖYLE KÖPEK SÜRÜLERİ GİBİ GEBERMELERİNE GERÇEKTEN HELAL OLSUN. SENİ TEBRİK EDİYORUM. BÖYLE KALLEŞ TUTUMUNUZ DEVAM ETTİKÇE HERYERDE KÖPEK LEŞLERİ BİLE SİZDEN HERZAMAN KIYMETLİ OLACAK NE MUTLU TÜRK ÜM DİYENE.
bizde kürdüz nereden senin gibi teröristin halkı oluyoruz şerefsiz.ama sen ermeni piçlerine halkım diyorsan o baska...
senin halkında din iman olsa helali haramı biliyor olsa bunları yapmaz yıllarca uşaklığını yaptığınız şerefsizler sizlere ne verdi neleri götürdü düşünün biraz helal değil değil bu topraklardan yediği içtiği herşey haram zıkkım olsun halkına
ordakı yaşlı genç çoluk çocuk ne kadar kadın varsa bana gönderın bızım eşşekle çiftleştiricem. erkeklerıde yollayın katır boş durmasın :))
SEN BUYUKSUN USTAT. ZATEN DIGER BUTUN HAYVANLARLA CIFTLESMISTI BU HAYVANLAR. BIRDE ESSEKLE KATIRLA DENEYELIM NASIL BIR MAHLUKAT CIKACAK ACABA.
onları sana yollarız fakat senı kendı essegınle cıftlestırırler kafanı kesıp eşşeğinin g..tüne koyarlar ananıda alıp gelırler savasmaya tekrar devam ederler :)):)):) erkeklere gelınce onların gelmesıne gerek bıle kalmaz cunku gelseler kökünüzü kuruturlar :))
AHLAKSIZ!!!
Büyük usta ananla bacına yaptırdığın yetmedi mi!
En baştaki annen ortadaki ablan en sondaki de kız kardeşindir.
ya ne çekim yapıyosun ALLAH rızası için çekim yapmak yerine neden vurmuyorsunuz.gebertin hepsini kadın erkek çoluk çocuk.temizleyin ALLAHsız ları ki en büyük sevaplardan birini kazanırsınız
bu yazdiklarinizla onlari hakli cikariyorsunuz
BENCE TAŞLI SOPALI SALDIRAN SİVİL İNSİYATİF GRUBUDA DAĞDAKİ PKK'LIDAN FARKI YOKTUR. ONLAR TAŞLA SOPALARLA LEŞLERİ VERMEMEYE ÇALIŞIRKEN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZ ONLARIDA ORACIKTA VURUP BİR GRUP PİSLİĞİ DAHA ORTADAN KALDIRSALAR AMA OLMAZ BİZİM MEDYA BÖYLE BİR OLAY OLSA GÜVENLİK GÜÇLERİ VAHŞET YAPTI DER MUHALEFET PARTİSİ LİDERLERİDE ONLARIN NE SUÇU VARDI DER. MEDYADADA YAYGARA YAPAR PKK'LI LARI SAVUNUR. EN İYİ TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ ÖLÜ OLANIDIR. TÜRKİYENİN BİRLİĞİNİ BÜTÜNLÜĞÜNÜ DÜŞÜNMEYEN TÜM TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELERİ BESLENMEMELİ DİREKMAN SORGUSUNDAN SONRA KATLETİLMELİDİR. GEREKİRSE DÜNYA AYAĞA KALSIN CS...
eşşekce bi düşünce sen galiba adb gelsin ülkemi böl diyon
İyi ki heronlarımız, uçaklarımız helikopterlerimiz tanklarımız zırhlı araçlarımız var!Doğu ve Güneydoğuda üniformalı memur,sokağa çıkamaz hale geldi.Eskiden Yüksekovadan Şemdinliye yolcu taşıyan minibüsler Türk Bayrağı asardı.Orada görevli polis ve asker kısaca MEHMETÇİKLER birliklerine gidip gelirken korkar oldu..Sanki TÜRKİYE de değilde PAKİSTANDA görevlilermişcesine sinmiş devlet memuru.Terörist olmak suçsa,teröristi destekleyenin dağa çıkandan farkı ne?Terörden nemalanıp Silah ticareti yapan Emekli subay ve general ülkesi olduk.3-5 çapulcu salon subaylarına ders veriyor.UTANIN..UTANIN
pakistanda Türkleri severler.. pakistanda güneydoğudan daha rahat bir şekilde dolaşabilirsin..
BİZİM ŞEHİTLERİMİZİ ONBİNLER ASLANLAR GİBİ FATİHALARLA UĞURLAYACAK HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ. SİZİN ÇAPULCULARINIZDA SAPLA SAMANLA RESİMDEKİ GİBİ AYAKLAR ALTINDA CEHENNEMİN EN DİBİNE GİRECEK. SİZ ONA LAYIKSINIZ.
BURDAN ÇIKARACAĞIMIZ İLK DERSLER 1. BÜTÜN HAİNLERİN SONU ÖLÜMDÜR , 2. PKK ÇATIŞMADA ÖLEN LEŞLERİ KAÇIRMAKTADIR , 3. YURT DIŞINDAN ÖNCE ÜLKE SINIRLARI İÇİNDE BULUNAN TÜM ŞEREFSİZLERİN TEMİZLENMESİ LAZIM ... NEDEMEK OTOPSİ BU TERÖRİST LEŞLERİNİ NEDEN TESLİM EDERLERÇİ ÇEKİN FOTOLARINI TÜM ADİLER GÖRSÜN SONLARINI SONRADA YAKIN GİTSİN ...
Teröre çok musamaha gösteriyorsun sayın başbakan.Teröristin cenazesiyle de halkı galyana getirmeye çalışan bir pkk var.Oradaki sivil inisiyatif falan değil,pkklı grup tur onlar,yaşları cinsiyetleri ne olursa olsun yaptıkları suçtur ve devlet bunları tutuklayıp cezalarını vermeli ayrıca İDAM cezası geri gelmeli,askere,polise kurşun sıkan yaralayan şehit eden Hemen idam edilmeli.
önce kürtler ve kürt sorunu yok dediniz, kürtçe dili yasakladınız, köylerimizin,şehirlerimizin isimlerini değiştirdiniz, kafanıza vura vura vura kürt sorunu var dedik ve burdayız dedik. şimdide bu yaptıklarınızdan dolayı çocuklarımız dağlara çıktı ve siz diyorsunuzki çocuklarınızla niye kucaklaşıyor onları niye seviyorsunuz yaw Allah tan korkun be zalimler bir gün bunların bedeli ya bu dünyada yada öbür dünyada ödiyeceksiniz hiçbir zülm cevapsız kalmacaktır Allahu Ekber...
1-senin ne sorunun var.2siz kürtlerin hagi hakkınız elinizden alındı.3 sizlere bu memleketin hangi bölgesine hangi şehrine ev yapamazsın iş yapamazsın dendi.millet vekili olazsınızmı dendi.biz çalıştık vergi verdik.siz yediniz.okulları yaktınız,şantiyeleri yaktınız.devletin her türlü imkanından bizim beş katımız yararlandınız.yalanmı.bu ülkede her türlü rantın başında siz varsınız.yalan de 4-o ölen leşleri dağa bizmi gönderdik.siler molotof kokteyli atıp belediye otobüslerinde masum insanları canlı canlı yakarken keyif alıyodunuz her halde.ama yakındır bu TÜRK halkı sizin hakkınızı verecek.
arkadaşlarr terör bitecek diye beklemeyin çünkü kürtler altın yumurtlayan tavuklarının(pkkların) kesilmesinin istemezler.çünkü doğuda ne vergi ne elektrik hiç ödemiyorlar çocuk başına para alıyorlar vs.vs.ama pkk bitse alamayacaklar ve çalışmak zorunda kalacaklar bunu istemiyolar verdiğimiz vergiler onlara gidiyor zehir zıkkım olur inşallah çoçuklarından çıkar inşallah....
Teröristler tarafından el yapımı sedyelerde getirilen terörist cenazeleri Sivil İnsiyatif grubuna kendi teslim edildi.(SİVİL İNSİYATİF GURUBU)SANKİ BAŞKASIMI HEPSİ PKK ! TERÖRİSTLER GETİRİYOR LEŞLERİ TESLİM EDİYOR YAAA ORDA VURUN O TERÖRİSTLERİ,GELMİŞLER ORAYA VE ORDAKİLERİN HEPSİ TERÖRİST,NEDEN VURMUYOSUNUZ NEDEN
bu ülkenin silahlı kuvvetleri yokmu atın o kalabalık terörist lerin üzerine bir defada yüzlercesinden kurtulalım. nasılsa itler leşlerini almaya gitmiş.... biraz daha it ölse ne olur ki.....
DİYORSUNUZKİ Sivil İnsiyatif grubun DAĞDAKİ TERÖRİSTTEN FARKI YOK. YA DÜŞÜNSENİZE SİZ HİÇ SAÇINIZ UZADIĞI İÇİN BERBERE GİTMİYOR YAHUT TRAŞ OLMUYORMUSUNUZ O UZAMIŞ SAÇINIZI SAKALINIZI KESİP KESTİRDİĞİNİZDE GERİSİN GERİYE UZAMIYORMU; İŞTE ŞUAN BİZİM SAVAŞIMIZ SAÇLARLA SAKALLARLA MEHMETÇİĞİMİZİ İSE BİR ORMANCIYA BENZETMEK DOĞRU OLUR KESTİKÇE DAHADA GÜRLEŞEN AĞAÇLAR/SAÇLAR...EĞER BİZ BÜYÜK BİR ÜKLE İSEK MADEM BU SAÇLARLA ŞAMPUANIDIR(KARA KUVVETLERİ) TARAĞIDIR(HAVA KUVVETLERİ)TRAŞIDIR(MİLLİ GELİR) UĞRAŞACAĞIMIZA BU SORUN OLAN SAÇALARIN BÜYÜYÜP SERPİLDİĞİ KAFAYI UÇURURSAK NE OLUR HEPSİ TOPRAK OLUR
TERÖRLE MÜCADELEDE TANSU ÇİLLERİN ÜSTÜNE TANIMAM.HER GÜN ŞEHİT HABERİ SANKİ KULAĞIMIZA NORMAL GİBİ GELMEYE BAŞLADI.SABRIMIZI ÇOK ÇOK ÇOK ZORLADILAR.ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.Bİ AVUÇ ÇAPULCUNUN ZORUNA GİDİYORMUŞ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
Bence Artık Vatandaşlar Silahlanmalı TSK'nın Bi B.. Yiyeceği Yok ve Kimin Hangi Tarafta Olduğuda Belli Olur. 40 Senedir Kimse Bişey Yapamıyorsa Artık Ayaklanmanın Vakti Gelmiş Demektir. m_1908 Arkadaşımızın Dediği Gibi " Nerde O MİT " pkk Denilenler kaç bin kişi ki 1 Milyon TÜRK VATANDAŞ'ı Silahlansın Bak pkk Diye Bişey Kalıyormu. İn'lerde Kurtaramaz Onları. Nasıl Kaçacak Yer Arayacaklarını Tüm Dünya Görür Ama Bu Organizasyon'u Yapmak Mesele... Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene !
Seni Tebrik Eder ve Alnından Öperim Kardeşim. Ben bir kürdüm , Batmanlıyım... Dediğini Devletimiz kabul etse Biz Kendi Topraklarımızı Günde Temizleriz.. Pkk nın Bitmemesinin Nedeni TSK da görevli Üst Komuta Kademesi. Onlar İstemiyor. Biz İstiyoruz. Bizi Bu Pekaka denen illete Devlet teslim ediyor zaten. POLİTİKA YANLIIIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ...........
vgyazgan kardeşim bende senin alnından öpüyorum. biz böyle kardeşliğimizi sürdürdüğümüz sürece kimse bizi yıkamaz
bunların olduğu yere bir bomba atsalar keşke kaza deseler.süper olur...başımız ağrıyacaksa biraz pislik temizlensin bari...
CahiLsn Mınafık
DEVLET HALA DAHA DAĞLARDA PKK LI ARAMAYA DEVAM ETSİN. ORADA YAŞAYAN SOYSUZLAR LEŞLERİ GİDİP ALSIN, ŞEHİR MERKEZİNE GETİRSİN, OTOPSİ İÇİN ALMAK İSTEYEN ASKERE POLİSE TAŞLA SOPAYLA SALDIRSIN ONDAN SONRA ADLARI HALA SİVİL HALK OLSUN !! NE SİVİL HALKI ORANIN HALKININ SİVİLLİKLE DEĞİL İNSANLIKLA BİLE ALAKASI YOK ZATEN SON 10 YILDIR İYİCE ÇILDIRDI YARATIKLAR. DELİ Bİ ASKERİN ELİNE DÜŞSELERDE ŞU GİBİ OLAYLARDA KURŞUNA DİZİLSELER !!!!!!!!!!!!
terorist 2 tane açıyı dar yapıp karşıda çok terorist varmış gibi gösterilmişş amaç şudur dağdayız halk bize destek veriyor asker 26 değil 7 tane vurdu tsk sözde yalan söylüyor diğerlerini yok ettiler cesetleri yemişlerde olabilir amaç bu yani varlık gösterme propaganda yapma yoksa dağ taş ceset dolu neden toplu yapılmıyor bu işler hem uzak diğerleri hemde risklibölgede amaç sürekli varız burdayız ölmedik medyaya oynuyor sizde güzel yayınlayıp onların ekmeğine ball ve hakiki tereyağ sürüyorsunuz...aferinn :((
dünyanın hiç bir yerinde terörist leşleri ailelere teslim edilmez, hele hele terör örgütü lehine slogan atılmaz paçavraları açılmaz. ama burası türkiye ve malesef başında terörle mücadele yerine müzakereyi seçen akp hükümeti var.
"Ben askerime leş toplatmam" diyen Osman Pamukoğlu'lu mücadele dönemlerinden bugünlere.. Yani Başbakanımızın dediği gibi "Neredeeeen nereyeee..."
Bu olay USA veya Avrupada olmuş olsaydı, o fotoğraf karesindekilerin hepsi göz altında sorgulanıyor olurdu. Hatta USA da bunlar sorgudan sonra sağ çıkma ihtimalleri bile zor, çıksa bile insanlıktan çıkmış bir vaziyette olur o'da en fazla 1 sene yaşardı. Bizde sadece seyrediyoruz. Burası TÜRKİYE. Uyanın güzel ülkemin insanları.
bizim güzel milletimiz oyunlara gelmezse bu siyasilerde birilerini ayrıştırıp kendi gurubu oy aldığı kuklası tabanı yapmak için ayrıştırıcı sözler söylemezse habire birbirleri ile çatışmanın kinli kızgın konuşmanın bu millete gelecekte kin ve ayrıştırma olarak döneceğini bilirlerse,yörüğü,kürdü çerkezi lazı acemi arabı sünnisi alevisi sağcısı solcusu ile türk milleti ayrışma oyununa gelmedikçe terörün güneydoğunun terör bataklığı zeminini kurmak için o bölge insanını özgürlük ezilmişlik hak diye kandıramazsa TERÖRÜN AMACINI GÖRÜRSE birberaber ELELE TÜRKİYE inşaAllah terörü bitirir..
güzel yorum
SAĞ OLSUN HÜKÜMET BU HAINLERE O KADAR ÇOK INSIYATIF VERDI KI BÖYLE GÖRÜNTÜLERLE KARŞILAŞMAK GÜNLÜK SIRADAN HALE GELDI...
tamam işte burdakilerde pkk nın şehir uzantısı, lojistik desteği hepsini öldürün..
allah rahmet eylesin ölen gerillara ordaki halkada helal olsun her biji
2 Gözümsün Amedden SeLam
Diğer Haberler