Son dakika! Hadımköy'de dev fabrika yanıyor

Hadımköy'deki Atatürk Sanayi Sitesi'nde bulunan 5 bin metrekarelik bir tekstil fabrikasında yangın çıktı. Yangına müdahale için Orman Müdürlüğü'nden helikopter çağrıldı. 130 itfaiye personelinin müdahale ettiği yangın kısmen kontrol altına alındı. İlk gelen bilgilere göre yangında mahsur kalan yok

Atatürk Sanayi Sitesi’ndeki bir tekstil fabrikasında henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı. Yangına 130 itfaiye personeli ve helikopterle müdahale edildi.

İmalat bölümünde başlayan yangın fabrikanın geneline yayıldı. Alevler uzun uğraşların sonucunda kısmen kontrol altına alındı.

8

CAN KAYBI YOK

İçeride kimyasalların yanması nedeniyle güçlü ve yoğun bir dumanın çıktığı belirtilirken, yangında mahsur kalan kimsenin olmadığı da bildirildi.

fft16_mf11847814

İBB'den yapılan açıklamada, "Hadımköy'deki fabrika yangını kontrol altına alındı. Soğutma çalışmaları devam ediyor" denildi. Dumandan etkilenenler ambulanslarla çevredeki hastanelere götürülüyor.

5b3c79405379ff24bceaf8c4

hadıkoy yangın


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Batıyordur sigorta şirketinden para almak için yakmışlardır :))
Ohaa ! gözlerim yaşardı,bizde fabrika mı varmış
@black_sea2828 bi bitmediniz yemin ediyorum ya
Yolda gördüm gerçekten büyük bir yangın.Allah yardım etsin
her gun bır yer yanıyor olagan bır durum degıl savcılarımız emnıyetımız goreve
son zamanlarda sanayimizi sırtlayan fabrikalarda yangın çıkmasını anlamlı buluyorum.bu yangınların kendi kendilerine çıktığını tahmin ediyorum.bu yangınları israil ve amerikalıların çıkarttığını sanmıyorum.
SEN İŞÇİÇİLERİ HERGÜN 8 SAAT YERİNE 10 SAAT ÇALIŞTIR. SSK PRİMLERİNİ MAAŞ ÜZERİDEN VERME SONRADA VAH YANDIM . DARISI DİĞER HAK YİYEN LANET İŞVERENLERİN BAŞINA AMİN..
hergün hergün iş yeri yangın haberleri acaba bilerek mi yapılıyor araştırılmalı
yangının 2 nedeni var , ya batmak üzereydi sigortadan yüklü miktar koparmak için ya da çok hak yemiştir fabrika sahipleri .
içerde çalışanların eline, israil ajanları doları sıkıştırınca ,çıkmayacak yangın yoktur.
@ademtoyan provakatör soytarı, senin gibiler yediği kaba pisler sadece.
haber içeriğinde mahsur kalan yok yazıyor ama haber başlığı CAN PAZARI....??
Diğer Haberler