'Numan Bey yanlış yaptı, vedalaştım'

HAS Parti İstanbul İl Başkanı Mehmet Bekaroğlu, HAS Parti Lideri Numan Kurtulmuş'un Başbakan Erdoğan'la görüşmesini değerlendirdi.

12 Temmuz 2012 16:14
PAYLAŞ
TWITTER
'Numan Bey yanlış yaptı, vedalaştım'
HAS Parti Lideri Numan Kurtulmuş'un Başbakan Erdoğan'la görüşmesini değerlendiren HAS Parti İstanbul İl Başkanı Mehmet Bekaroğlu, "Numan Bey'e yanlış yaptığını, bu işin doğru olmadığını söyledim. Kendisi ile kişisel olarak vedalaştım" dedi.
 
HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakanlık Konutu’nda bir araya geldi.
 
Görüşmenin ardından açıklama yapan Kurtulmuş, Başbakan’dan HAS Parti ile AK Parti'nin birleşmesi konusunda teklif aldığını ve parti kurullarının teklifi değerlendireceğini söyledi.
 
Kurtulmuş’un açıklamalarına partisinden ilk tepki İstanbul İl Başkanı Mehmet Bekaroğlu’ndan geldi. Bekaroğlu, twitter hesabından yaptığı açıklamada “Numan Bey'e yanlış yaptığını, bu işin doğru olmadığını söyledim. Kendisi ile kişisel olarak vedalaştım” dedi.
 
Bekaroğlu, yarın 11.00'de Halkın Sesi Partisi İstanbul İl Binasında Zeki Kılıçaslan'la birlikte basın toplantısı yapıp düşüncelerini açıklayacaklarını belirtti.
 
HAS PARTİ KARARINI PAZAR GÜNÜ VERECEK

Genel Başkan Numan Kurtulmuş başkanlığında yapılan MYK'da Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın iki partinin birleşmesi yönündeki teklifi ele alındı. Toplantı sonunda bu konuda bir karar alınmadığı öğrenildi. Kararın pazar günü yapılacak il başkanları toplantısı ve Genel İdare Kurulu'nda görüşüldükten sonra alınacağı öğrenildi.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir