Beşiktaş Abbasağa'da 77 yaşındaki adam köpeğe cinsel istismarda bulunurken yakalandı

Beşiktaş'ta, sokak köpeğine cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen bir kişi, hayvanseverlerin şikayeti üzerine gözaltına alındı.

Olay, saat 17.00 sıralarında, Abbasağa Parkı'nda meydana geldi. İddialara göre, oğlunu parka getiren bir kadın, yaşlı bir kişinin, çalıların arasında, bir sokak köpeğine cinsel istismarda bulunduğunu gördü.

Kadının kendini gördüğünü fark eden kişi, yürüyerek uzaklaşmak istedi. Parkta köpeklerini gezdiren birkaç kişi, kadının durumu anlatmasının ardından polisi aradı. Parka gelen polis ekipleri, kaçmaya çalışan 77 yaşındaki İsmail K.'yi yakalayarak gözaltına aldı. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken İsmail K., Beşiktaş Polis Merkezine götürüldü. Burada İsmail K. hakkında, köpeğe hayasızca hareket ettiği gerekçesiyle işlem yapıldı.

"ŞAHIS GAYET PİŞKİN BİR ŞEKİLDE, HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ YERİNDE OTURMAYA DEVAM ETTİ"

Olayın duyulmasının ardından, kendilerine Abbasağa köpekdaşları diyen bir grup hayvansever, Abbasağa Parkı'nda bir araya geldi. Grup adına konuşan Yeşim Akan, şunları söyledi: "Bugün, burada saat 17.00 sıralarında parkta zaman zaman takılan yaşlı bir adam parkın köpeklerinden birine tacize bulundu. Bizim parka ait Abbasağa köpekdaşları diye bir WhatsApp grubumuz var; toplandık hemen geldik. Şahıs gayet pişkin bir şekilde, hiçbir şey olmamış gibi yerinde oturmaya devam etti. Polisi aradık, karakola gittik, beraber şikayette bulunduk. Muhtemelen karakoldan salınmıştır. Kamu davası açılacak, birkaç ay sonra ilk duruşması olacak. O vakte kadar burada gezinecek. Belki bu akşam tekrar bu araya gelebilir. Bizler de teyakkuz halindeyiz o yüzden.

"BİR SÜRÜ KEDİ DE VAR AYRICA"

Bizi burada tedirgin eden şey, parkta çocuklarımızla birlikte geziyoruz, sırf köpeklerimizle değil. Bir sürü kedi de var ayrıca. Bugün hayvanlara yapılan şey yarın çocuklarımıza olur diye korkuyoruz" diye konuştu.

"DETAYLARINI ANLATMAYA BENİM TERBİYEME YETMİYOR"

Bir başka hayvansever ise "Burası çok aktif olarak kullanılan bir park. Hayvanlar ve insanlar tarafından kullanılıyor. Köpeğe ne yazık ki cinsel bir saldırı oldu, bunun detaylarını anlatmaya terbiyeme yetmiyor. Kabul edilemeyecek bir saldırı. Gören arkadaşlarımız var. Hatta atmış olduğu mendiller de var elimizde.Delil olarak sunduk. Bu kabul edilebilecek bir şey değil.

"YAŞLI ADAM BİZİ TEHDİT ETTİ"

Biz köpek grubumuz olarak buraya geldik. Sokak köpeğimize sahip çıktık. Polis gelene kadar da başında bekledik. Yaşlı adam bizi tehdit etti, çocuklarını çağıracağını, silahlarının olduğunu söyledi. Sonra da pişkince oturdu bulmacasını çözdü. Çok sinir bozucu bir durum."

Parkın müdavimlerinden Toprak Güzel de, sokak hayvanlarına arkadaşlarımıza sahip çıktığımız gibi sahip çıkmamız gerektiğini ifade etti. Güzel şunları söyledi: "Sokak hayvanı deyip geçmeyin. Bir gün hayvanınız, hatta çoluğunuz çocuğunuz bile olabilir. Hatta kendiniz bile düşebilirsiniz. Kimse bu duruma düşmek istemez."

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Nasıl bir sapıklık bu çözemedim, aklım almıyor, yahu bunun adına ihtiyaçta, zevkte denmez, git bu işi ücret karşılığında (onu bile önermem ama en azından hayvanla hiç olmaz) cinsel isteğini gider. 77 yaşında, ağarmış saçından sakalından utanır insan. böyle hayvana, üvey veya öz evladına, çocuklara yani hertürlü cinsel istismarlık yapan sapıkların alnına silinmeyecek şekilde kara bir leke veya belirgin bir işaret koyacaksınki toplum bunları arasına almayacak ve her gören yüzüne tükürüp geçecek. Allah ıslah etsin.
70 den sonra azanı teneşir paklarmış. bunu teneşir de paklamaz. yağlı kazığa oturtsunlar.
ınandık, çok komik
77 yaşında ve hayvana istismar! yorum yok...
ah be dayıcım. Yaşından utanmazmısın?
sadece işeyebiliyordur geçiniz
@mehmetsenget Elinizi kolunuzu bağlayıp, amcayla bir odaya koyalım sizi, sadece işeyebiliyormu bir görelim isterseniz.
EVERİN ADAMI .
SADECE YELTENMİŞTİR.ŞİMDİYE DEĞİLDE BU SAPIĞIN GEÇMİŞİNE BAKMAK LAZIM
77 yaşında adamın cinsel arzuları devam ediyor demek. yaptığı kabul edilemez...
tühhh rezil bunak
İyice araştırılması lazım. Her iddia doğru kabul.edilirse işin içinden çıkılmaz. Araştırılıp sorgulanmalı eğer varsa böyle bir şey direk ruh hastanesine yatırılmalı.
Gerçek olabilir mi bilmiyorum ama işin içinde kadın olunca yaşlı adamın böyle bir şey yapacağına ihtimal vermiyorum köpekçi kadın iftira atmıştır
Adam aklını kaçırmış olabilir mi?
Diğer Haberler